Finalistler oylarla belirlenecek

Finalistler oylarla belirlenecek

Red Bull Warm Up yedi yıldır müziğe ilgili ve özgün müzik üreten herkese şans tanıyor. Bu yıl ilk kez sadece online olarak başvuru alan projede kendi bestelerini ve performanslarını bir video aracılığıyla gösteren katılımcılar arasından en iyileri, 9-17 Haziran tarihleri arasında Red Bull resmi adresinde müzikseverlerin oyları belirleyecek.

09 Haziran 2020, Salı 14:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Türkiye’nin her yerinden katılımın gerçekleştiği projede, müzikseverlerin oyları ile belirlenen 10 finalist arasından seçilen 1 müzisyen ya da grup, kendi video klibine kavuşacak ve donanımlı bir müzik stüdyosunda kayıt alma şansı yakalayacak.

Kendi bestelerini maksimum 4 dakikada sergileyerek bir video çeken katılımcıların performanslarının yer aldığı başvuruları 5 Haziran 2020 tarihinde tamamlandı. Şimdi ise sıra müzikseverlerin oyları ile finale kalacak 10 müzisyen ya da grubun belirlenmesine geldi. Türkiye’nin her yerinden müzikseverlerin oyları ile Red Bull resmi site adresi üzerinden 9-17 Haziran tarihleri arasında seçilecek en iyi 10 müzisyen ya da grup finale kalacak. Jüri seçiminin ardından seçilen 1 müzisyen ya da 1 grup ise kendi video klibine kavuşacak. Aynı zamanda Red Bull’un desteği ile tam donanımlı müzik stüdyosunda kayıt alma şansı da yakalayacak. Böylece Red Bull Warm Up ile sesini kitlelere duyuracak. Kazanan grup ya da müzisyen ise 18 Haziran’da duyurulacak.


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Didem Soydan'a Burak Deniz sorusu: Ayrıldılar mı?