Finike Toptancı Hali Dernek Başkanı güven tazeledi

Finike Toptancı Hali Dernek Başkanı güven tazeledi

Finike Toptancı Hali Dernek Başkanı güven tazeledi

22 Kasım 2019, Cuma 10:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

Suat SÖĞÜT/FİNİKE, (DHA) - FİNİKE Toptancı Hali Derneği Başkanı İsmail Karataş, olağan genel kurulda güven tazeledi.
Finike Toptancı Hali Derneği olağan genel kurulu hal toplantı salonunda gerçekleştirildi. Şükrü Açıkyürek, Şaban Eskin, Ali Atayık ve Çetin Musa Demirok'un divan başkanlığı yaptığı genel kurul saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Tek liste ile girilen seçimde dernek başkanlığına İsmail Karataş, yönetim kuruluna ise Ali Bağrıyanık, Ali Geyikçi, Bekir Yeşiloğlu, Mustafa Kamil Eker, Reşit Yıldız, Ramazan Tümen, Ramazan Karaküçük, İbrahim Özpak ve Hüsnü Gebeş seçildi.
Dernek yönetimi olarak gerçekleştirmek istedikleri projeler hakkında bilgi aktaran İsmail Karataş, “Uzay çatı projesinin tamamlanması, ışıklandırılması, halin belli bölgelerinde biriken su birikintileri için tahliye yolları açılması, derneğin iktisadi ve fiziki açıdan büyütülmesi için çalışmalarımızı devam ettireceğiz" dedi.
Tüccar ve komisyoncu ardiye kiralarının bir yıl daha uzatılması, ardiyesi olmayanlara ise tahsis yapılması gerektiğini kaydeden Karataş, yeni dönem hal açılış programlarını da geleneksel hale getirmek istediklerini söyledi. Karataş, ayrıca Finike Toptancı Hali'ne laboratuvar Analiz Merkezi kazandırılmasının çok önemli olduğunu vurguladı.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Finike'de muhtarlar toplantısı yapıldı