Finikeli girişimciler plaketle ödüllendirildi

Finikeli girişimciler plaketle ödüllendirildi

Finikeli girişimciler plaketle ödüllendirildi

12 Aralık 2019, Perşembe 11:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

Suat SÖĞÜT/FİNİKE, (DHA)- FİNİKE Kaymakamı Ergün Baysal, İstanbul'da düzenlenen ve 28 kategoride toplam 1469 projenin yer aldığı 17. Altın Örümcek Web Yarışması'nda Türkiye ikincisi olan girişimcilerine plaket verdi.
Finike'de faaliyet gösteren bir internet sitesinin sahiplerinden Mete Apaydın ile Akın Veziroğlu, 17. Altın Örümcek Web Yarışması'nda Türkiye ikincisi oldu. Finike Kaymakamı Ergün Baysal, Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) Yönetim Kurulu Başkanı Hakkı Bahar ile Finike Tarım ve Orman Müdürü Hasan Ali Gültekin'in de katıldığı törende, 'Yiyecek ve İçecek' ile 'Halkın Favorisi' dalında ödül alan genç girişimcileri makamında ağırlayarak plaket verdi.
Finike portakalı, narenciye ürünleri, kurutulmuş meyveleri dijital ortamda pazarlayarak soflarla buluşturan Mete Apaydın ile Akın Veziroğlu'nu başarılarından dolayı kutlayan Kaymakam Ergün Baysal, "Genç girişimcilerimizin başarılı çalışmalarıyla ilçemize kattığı değer bizim için de gurur kaynağı oldu. Aynı zamanda gençlerimize de örnek teşkil edecek. Başarılarınızın devamını diliyorum" dedi.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Öğrencilerden hasta çocuklara moral