Fırat Çelik: Turistim, bana yasak yok!

Paris'te yaşayan Fırat Çelik, sokağa çıkma yasağının uygulandığı pazar günü Cihangir'de bir kafede objektiflere takıldı. Ünlü oyuncunun savunması dikkat çekti.

30 Mart 2021, Salı 09:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Fırat Çelik, pazar günü Cihangir’de bir kafede görüntülendi. Bir süredir Paris'te yaşayan oyuncu, yanındakinin menajeri olduğunu ve yanlış bir şey yazılmamasını basın mensuplarından rica etti.

Çelik, turist göründüğü için yasaktan muaf olduğunu ve bu nedenle dışarıya çıktığını anlattı. Çelik, "Bu sabah Paris’ten çok tatlı bir iş için geldim. Dijital ortamda olacak olan bu proje beni çok heyecanlandırdı. Bitince hep birlikte göreceğiz. Uzun bir süre İstanbul’da olacağım" dedi.


FRANSA'YA YERLEŞTİ

FRANSA'YA YERLEŞTİ

Fransa’ya yerleşen Fırat Çelik, burada kafe açmıştı. Ticarete atılan 39 yaşındaki oyuncunun, koronavirüs nedeniyle iş yerini kapadığı iddia edilmişti.


Ev karantinası günlerinde ünlü isimler genellikle sosyal medya üzerinden sohbet programları yapmayı tercih ederken, hayatını Fransa’da sürdüren oyuncu Fırat Çelik çok farklı bir yönünü ortaya koydu.

Karantina günlerini yeğeniyle dans ederek geçiren ünlü oyuncu, sosyal medyada paylaştığı başarılı dans figürleriyle sık sık magazin gündemine oluyor. (Cadde)


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Mert Fırat'tan dedikodulara inat mutluluk pozu: Hayatın bana en güzel hediyesi