First Lady Melania Trump, Afrika gezisine çıkacak

First Lady Melania Trump, Başkan Trump'ın bir süre önce 'b.. çukuru ülkeler' olarak tabir ettiği Afrika ülkelerini ziyaret edecek

21 Ağustos 2018, Salı 19:52 Son Güncelleme:
A A

First Lady Melania’nın, Donald Trump’tan boşanacağı iddiaları devam ederken, Melania, Trump’a yeni bir misilleme daha yaptı.

First Lady, Trump'ın Ocak ayında 'b.. çukuru ülkeler' olarak tabir ettiği Afrika ülkelerini ziyaret etmeyi planlıyor. First Lady'nin, Ekim ayında gerçekleştirmesi planlanan geziye yalnız gideceği söyleniyor. 

DÖRT GÖZLE BEKLİYOR

DÖRT GÖZLE BEKLİYOR

Melania Trump'ın sözcüsü Stephanie Grisham yaptığı açıklamada, Firts Lady'nin Afrika ülkelerindeki insani yardım çabalarına ve kalkınma programlarına dikkat çekmeyi amaçlayarak yapmayı planladığı geziyi dört gözle beklediğini söyledi. 

Melania Trump, gezinin planlarından, Rockville, Maryland'deki bir toplantıda siber zorbalığa karşı konuştuğu zaman bahsetti.


Amerikan Gazetesi Washington Post'un Ocak ayında yer verdiği bir haberde, Trump'ın Oval Ofis'te yaptığı bir toplantı sırasında milletvekillerine Haiti ve Afrika'dan diğer ülkeleri kastederek, "Neden 'b.. çukuru ülkeler'den çok sayıda insan ABD'ye geliyor" sorusunu sorduğu yer almıştı.

Trump'ın toplantı sırasında ayrıca 'neden Norveç gibi ülkelerden daha fazla göçmen alınmadığını' da sormuştu. 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER İspanya'da 'Gloria Fırtınası' sonrası kırmızı alarm verildi