Fitbit Blaze akıllı saat satışa çıktı!

Bugünden itibaren Fitbit Blaze isimli akıllı saat satışa çıktı

05 Mart 2016, Cumartesi 02:12
A A

Fitbit Blaze akıllı saat kaç para?

İlk etapta sadece ABD’de satışa çıkan ürün Amazon ve Best Buy üzerinden satın alınabiliyor. Önümüzdeki dünlerde farklı teknoloji marketlerinde de raflardaki yerini alacak. Ürün, lansmanında belirtildiği gibi 200 Dolarlık bir fiyat etiketine sahip. Bu akıllı saat alıştığımız ürünlerden biraz daha farklı.

Android Wear veya WatchOS işletim sistemlerinde olduğu gibi üçüncü parti uygulamalar bu akıllı saatte desteklenmiyor. Yani Facebook ve Twitter akışını Fitbit Blaze üzerinden kontrol etmek mümkün olmayacak. Ancak bunun karşılığında tatmin edici bir pil ömrü sunuluyor. Saatin iddiası tek bir şarj ile tam 5 günlük bir ömrü. Bu süreye en yakın saat ise 1.5 gün ise Samsung Gear 2 olabiliyor. Dolayısıyla pil ömrü sizin için önemliyse, Fitbit Blaze önemli bir alternatif halini alıyor.

Üçüncü parti uygulama desteği sunulmasa da iOS ve Android işletim sistemli akıllı telefonlar ile ürünü eşleştirmek mümkün. Bu sayede gelen aramalar ve bildirimleri saat üzerinden görüntüleyebiliyorsunuz. Müzik kontrolü, aktivite monitörü ve uzaktan GPS desteği gibi detaylar dikkat çekici. Deri, plastik ve metal kayış seçeneklerinin de sunulduğu saatin ülkemizde de satışa çıkmasını merakla bekliyoruz.

 

 

E3 2016’da Call of Duty Rüzgarları Esecek

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.