Florin Andone'ye övgü: Falcao'yu kesen adam

Florin Andone, transfer sezonunun bitimine doğru Galatasaray'a "Falcao'nun yedeği" olarak katılmıştı. Brighton Hove Albion'dan kiralanan Andone, Falcao'nun beklenmedik sakatlık döneminde gösterdiği performansla herkesin beğenisini kazandı.

04 Kasım 2019, Pazartesi 10:07
A A
Hırs, çalışkanlık...

Hırs, çalışkanlık...

İngiltere Premier Lig takımı Brighton Hove Albion'dan kiralanan Florin Andone, Galatasaray'daki performansıyla göz dolduruyor.

Falcao'nun oynayamadığı dönemde şans bulan Andone, kaçırdığı pozisyonlara rağmen çalışkanlığı, pozisyona girme becerisi ve hırslı yapısıyla Falcao'yu aratmadı.

"Falcao'yu kesen adam"

"Falcao'yu kesen adam"

Rumen basınında gazete manşetlerine çıkan 26 yaşındaki Andone, "Falcao'yu kesen adam" olarak anıldı. Haberin devamında ise

"Türkiye'nin son şampiyonuna yedek olarak transfer olan Andone, Falcao'nun sakatlığı nedeniyle ilk 11'in değişmez ismi oldu. Sonunda kendini kanıtlayabileceği bir kulüpte şans bulmaya başladı. Yedek kalmak istemiyorsa bu şansı iyi değerlendirmek zorunda." dendi.

Andone satın alma opsiyonu

Andone satın alma opsiyonu

Galatasaray, 700 bin euro'ya kiraladığı Florin Andone'nin satış opsiyonunu ise alamadı.

Yıllık 2.5 milyon euro kazanan Andone'nin sözleşmesindeyse "Brighton isterse devre arasında geri çağırabilir" maddesi bulunuyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Hagi'den Galatasaray'a Rumen golcü önerisi