Flört keyfini maksimuma çıkaracak 10 tüyo

'Flört etmeyi bilmiyorum'... Yok ya! Valla hepimiz öyle iyi biliyoruz ki. Bizi duran şey kaygılarımız. Karşılık alamamaktan korkmak, karşımızdakinin bizimle alay edeceğinden korkmak, çevredekilerin bakışları. Liste uzar gider. Ama her şey dönüp dolaşıp özgüvene geliyor. Eğer kendinize güvenirseniz, tüm taktikleri teeek tek uygulayabilirsiniz. Madem öyle taktikleri aşağıya listeliyoruz. Flört taktiklerini uygulamaktan çekinmeyin, meyvelerini yiyeceksiniz.

24 Eylül 2020, Perşembe 13:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
 1.Önce arkadaşlığınıza bakın

1.Önce arkadaşlığınıza bakın

En iyi ilişkiler arkadaş olarak başlayıp, partnerliğe dönüşen ilişkilerdir. Tabi ki, yeni bir arkadaş sizi muhtemel bir sevgiliyle de tanıştırabilir.

 2. Bileğinizi gösterin

2. Bileğinizi gösterin

İlgili bir kadın farkında olmadan bileğinin pürüzsüz olan iç kısmını karşısındaki erkeğe yavaş yavaş gösterirken, ilgisi arttıkça da iyice göstermeye başlayacaktır. Bu bölgedeki deri çok yumuşak ve pürüzsüz olduğu için, kadın vücudunun en erotik bölgesi olarak görülmüştür her zaman. 

 3. Çantanıza dokunun

3. Çantanıza dokunun

Bir erkekten hoşlandığınızda farkında olmadan çantanıza dokunursunuz. Araştırmalara göre, bırakın kapağını açmayı, erkekler kadınların çantalarına dokunamıyorlar bile. Çantalarını, kadının kişisel bir eşyası, hatta neredeyse onun vücudunun bir parçası olarak görüyorlar. Dolayısıyla, çantanızı onun yakınına koymak, onunla ilgilendiğinizi gösterecektir. Çantanızı bilerek onun önüne koyup, ona dokunmasını sağladığınız zaman ondan hoşlandığınızı, ancak çantanızı çından uzaklaştırdığınızda da hoşlanmadığınızı düşünecektir.

 4.Güzel olmak zorunda değilsiniz

4.Güzel olmak zorunda değilsiniz

Dikkat çekmek mi istiyorsunuz? O zaman süslenmeyi bırakın, flört hareketlerinizi çalışın! Zira çok güzel olan değil bu sinyalleri en çok yollayan ulaşıyor amacına... Bizim hiç suçumuz yok. Biz araştırmaların yalancısıyız! Saatte 35 farklı flört sinyali gönderen birisi, aynı zaman dilimi içerisinde karşı cinsten dört romantik cevap alıyor. Bu sinyaller neler mi? Biriyle konuşurken başınızı hafifçe yana eğmek, koluna dokunmak ya da ona doğru hafif eğilerek konuşmak... Hepsi hepsi sadece 52 flört hareketi var deniyor. Siz kendinizinkileri bulun ve kendinize yakıştırın, yeter!

 5. Göz teması

5. Göz teması

Bir kere baktınız, olmadı... Bir daha baktınız ıı-ııh! Adam bana mısın demiyor! O zaman ne mi yapıyoruz... Tabii ki bakmaya devam ediyoruz!!! Zira tamamen yabancı birinin bu bakışları yakalaması için en az 3 ile 13 arası bakış atmanız gerekiyor! Bu bakışlardan bir tanesinde de denk getirip en az birkaç saniyeliğine bakışlarınızı kaçırmamanız hayati önem taşıyor... Neden mi? Göz teması beyinin ‘ventral striatum' adlı bölgesini aktive ediyor. Başka bir deyişle ‘ödül merkezini'... Yani bize bakışları ile ‘bağlanan' birine en büyük ödül olan kendimiz vermeye eğilim duyuyoruz!

 6. Neresine dokunmalı?

6. Neresine dokunmalı?

Beynimiz, tutkularımızı belli edecek hareketleri farkında olmadan yapmamızı sağlar. Kadınların sinir uçları erkeklere göre daha güçlü olduğundan, dokunmaya karşı çok duyarlıdırlar. Eğer bir kadın ensesine, boynuna veya kalçalarına dokunuyorsa, karşısındaki erkeğe onun da dokunabileceğini göstermeye çalışıyordur. Erkekler, aradaki mesafeyi kapatmak için bir kadının kendilerine yaklaşmasını, el, kol, omuz veya sırtlarına dokunulmasını çok seksi bulurlar.

 7.Silindir şeklinde bir eşyaya dokunun

7.Silindir şeklinde bir eşyaya dokunun

Farkında olmasanız da, erkek cinsel organına benzeyen bir cisme dokunmanız aklınızdan geçenleri açığa çıkarır. Bir kadın bunu yaptığında, karşısındaki erkek otomatik olarak anahtarıyla veya elinin altındaki başka bir kişisel eşyasıyla oynayarak cevap verir.


 8. O kaz ayakları görünecek

8. O kaz ayakları görünecek

Araştırmalara göre insanoğlunun tam on sekiz, evet on sekiz farklı gülüş biçimi var. Ama en iyi gülüşler gözlerinizin iki yanındaki kaz ayaklarını vurgulayanlar. Zira bunlar gerçekten mutlu olduğunuzda belirginleşiyorlar. Aynı durumu tersine de çevirebilir ve ‘sahte gülüşü hemen tespit edebilirsiniz.

 9. Kalçaları öne çıkarın

9. Kalçaları öne çıkarın

Yapılan bilimsel araştırmalara göre, doğurgan kadınların beli, kalçalarının yüzde 70'i kadar oluyor. Bu klasik kum saati şeklinin, kadın vücudunun en çok dikkat çeken özelliği olduğu tarih boyunca kanıtlandı. Psikolog Profesör Devendra Singh'in geçmiş 50 yıldaki güzellik yarışmalarına katılan kızlar ve orta sayfa güzelleri üzerinde yaptığı araştırma; erkeklerin kalça-bel oranı yüzde 70 olan kızları, kilolu olsalar bile, daha çok beğendiklerini gösteriyor. Eğer sizin vücut ölçüleriniz buna uygun değilse, siz de ayakta dururken kalçanızı öne doğru bükerek aynı görsel etkiyi yakalayabilirsiniz. Emin olun, bu küçük hile işe yarayacaktır.

 10.Bacaklarınızı birbirine dolayın!

10.Bacaklarınızı birbirine dolayın!

Dikkati bacaklarımıza çekmek için onları birbirine dolayarak oturmak, farkında olmadan yapılan bir harekettir. Bacağımızın üzerine sıkıca bastırmak, bacağın kas yapısının ortaya çıkmasına sebep oluyor ki, bu da cinsel birleşme öncesi vücudun aldığı bir pozisyon. 


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Biz şimdi neyiz?: Flörtten sevgililiğe geçişin yolları