Formunu sıkı çalışmaya borçlu

49 yaşında olmasına rağmen formunu hiç kaybetmeyen şarkıcı Jennifer Lopez spor salonundan çıkarken görüntülendi...

26 Ocak 2019, Cumartesi 08:29
A A

Jennifer Lopez geçtiğimiz günlerde yaşanan #10yearschallenge akımında bu fotoğrafı paylaşmıştı. 2008'de ikiz bebekler dünyaya getiren oyuncu 10 yıl sonra hala bir genç kız gibi görünüyor...

49 yaşında olmasına rağmen genç kızlara taş çıkartan bir fiziğe sahip olan Lopez bunu çok sıkı çalışarak başarıyor.

Sahnede sürekli dans eden ve çok hareketli performanslar sergileyen Lopez bu diriliği ancak sürekli spor yaparak ve form tutarak sağlayabiliyor.

Dün Miami'de bir spor salonundan çıkarken görüntülenen Lopez'in sıkı karın kasları yine görenleri hayran bıraktı.

Korumalarının yardımıyla aracından inen Lopez'in arabasında bulunan su şişesi dikkat çekti. Çok sağlıklı beslenen ve sürekli spor yapan Lopez sıvı tüketimini de asla ihmal etmiyor.

Bu Jennifer Lopez'in bu şekilde ilk görüntülenmesi değil elbet. Şarkıcı hangi ülkede ya da şehirde olursa olsun mutlaka spor yapıyor ve kameralara sürekli spor kıyafetleri içinde yakalanıyor.

Yani bu, seksi şarkıcı için artık bir yaşam tarzı haline gelmiş durumda...

Jennifer Lopez spor salonundan çıkarken görüntülendiği günün akşamında sevgilisi Alex Rodriguez'le, bu kez şık kıyafetler içinde yemeğe gidiyordu.

Sabahki spor görüntüsünün aksine şık bir ekose elbise giyen Lopez sade ama zarif bir görünüm tercih etmiş, saçlarını da buna uygun bir şekilde topuz yapmıştı...

Sıradaki haber yükleniyor...