Forren kulüpten para çaldığı için kovuldu ve itiraf etti: '15 yıldır böyleyim'

Norveç'in önde gelen takımlarından Molde'nin 32 yaşındaki oyuncusu Vegard Forren eşi görüşmemiş bir olayın baş kahramanı oldu. Forren, kulübün kasasından 9 bin 255 euro çalarak kumar oynadı. Para çaldığı tespit edilen Forren kulüpten gönderildi. Tecrübeli oyuncu 15 senedir kumar bağımlısı olduğunu itiraf etti.

31 Mayıs 2020, Pazar 12:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Norveç takımlarından Molde'de forma giyen tecrübeli oyuncu Vegard Forren, kulübün oyuncuları arasında kurulan ortak hesaptaki parayı kumara yatırdığı için kulüpten gönderildi.

Yaşanan olayla ilgili konuşan Forren, gerçeği kabul etti ve kumar bağımlılığı olduğunu söyledi. 15 yıldır bu illetle mücadele ettiğini açıklayan Forren, 13 yıl önce kapısından girdiği kulüpten böyle ayrılmanın üzücü olduğunu söyledi.

Forren, "Kumar hastalığından kurtulmak için yardım alıyorum. Bu lanet olası hastalıktan kurtulacağım. Kumar hayatına dair her şeyi arkamda bırakıyorum. Futbolu ise bırakmayacağım. Futbolda daha yapacak çok işim var. Tekliflere açığım" dedi. Forren 2015 yılında kulübünün de desteğiyle psikolojik yardım aldığını ama işe yaramadığını belirtti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Fenerbahçe'nin eski oyuncusu Yassine Benzia trafik kazası geçirdi