Fotoğraflarda zayıf görünmenin 9 sırrı!

Yaz için diyet ve spor yaptınız ama istediğiniz kadar kilo vermediniz mi? Hiç üzülmeyin. Fotoğraflarda zayıf görünmenin sırrını açıklıyoruz!

13 Temmuz 2018, Cuma 12:06
A A
DİK DURUN

DİK DURUN

Ayakta veya otururken düzgün bir duruşa sahip olmak büyük bir fark yaratır. Karnınızı daha keskin gösterir ve görsel olarak birkaç kilo vermenize yardımcı olur. Sağlığınız için çok faydalı olduğundan bahsetmiyoruz bile! Sırtınızı düz ve omuzlarınızı geri tutmaya çalışın.

BRONZLAŞIN

BRONZLAŞIN

Bronzlaşmış bacakların daha çekici ve ince görünmesi bir sır değil. Biraz güneşlenin, eğer güneşlenme imkanınız yoksa bronzlaştırıcı ürünler kullanın.

TOPUKLU AYAKKABI GİYİN

TOPUKLU AYAKKABI GİYİN

Özellikle sivri uçlu topuklu ayakkabı giydiğinizde bacaklarınız çok daha ince görünür. Bu topuklu ayakkabı tipi, popoyu kaldırır ve tüm vücudu daha zarif gösterir.

ŞİŞKİNLİK YAPAN ŞEYLER YİYİP İÇMEYİN

ŞİŞKİNLİK YAPAN ŞEYLER YİYİP İÇMEYİN

Gaz ve şişkinlik yapan besinleri ve gazlı içecekleri tüketmeyin. Bunlar karnınızı ve midenizi şişirip daha kilolu görünmenize neden olur.

DOĞRU MAYO-BİKİNİ GİYİN

DOĞRU MAYO-BİKİNİ GİYİN

Balık etli kadınlar, çoğunlukla mayo konusunda büyük bir endişe yaşarlar. Genelde, tek parçalı monokiniler veya yüksek belli altları olan iki parçalı mayolarda daha iyi görünürler. Büyük göğüslere sahip olan kadınlar, güçlü destekli üst kısımlara sahip olan mayoları tercih etmelidir. 

VÜCUDUNUZA UYGUN KIYAFETLER GİYİN

VÜCUDUNUZA UYGUN KIYAFETLER GİYİN

Vücudunuza iyi oturan bir kıyafet seçmek, çok büyük bir fark yaratabilir. Size çok büyük veya küçük olan kıyafetleri seçmeyin, bu sadece daha kalın görünmenizi sağlar. Yüksek kesimli elbiseler giyin veya rahat ve güvende olduğunuz sürece bacaklarınızı gösterin.

BELİNİZİ VURGULAYIN

BELİNİZİ VURGULAYIN

Genellikle, belin vurgulanması kadınsı bir siluet yaratmaya yardımcı olur ve bu birkaç ekstra kiloyu saklar.

FOTOĞRAF ÇEKİLİRKEN DOĞRU DURUŞUN ÖNEMİ

FOTOĞRAF ÇEKİLİRKEN DOĞRU DURUŞUN ÖNEMİ

Duruşunuza göre çok daha zayıf veya kilolu görünebilirsiniz. Soldaki fotoğraf, vücudun hafifçe kameraya doğru döndüğü sıkı bir karın ile iyi bir duruş örneğidir. Sağdaki duruş, tam tersine karın dışarıda ve kameraya karşı yan durduğunu gösteriyor. Soldaki fotoğrafta olduğu gibi bir bacağı öne doğru koymak ve yukarıdan fotoğraf çekmek daha iyi görünmezi sağlar. Aksine aşağıdan fotoğraf çekmek, gerçekte olduğundan daha kilolu görünmenizi sağlayabilir.

KORSE GİYİN

KORSE GİYİN

Belli bir giysi giymek istiyorsanız ve sorunlu bölgelerinizi varsa, bir çift Spanx takmayı deneyin. Spanx, büyük bir göbekten kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca poponuzu kaldırmak için belirli Spanx türleri bile vardır.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.