Fransızlar 'G noktası'nı buldu!

İngiliz araştırmacılar, G noktası'nın varlığını yalanlamıştı, ama Fransızlar tam tersini söyledi

29 Ocak 2010, Cuma 13:16
A A
Fransızlar 'G noktası'nı buldu!

Kadınların en gizemli erojen bölgesi olarak tanımlanan 'G noktası'nın varlığı, birkaç hafta önce İngiliz araştırmacılar tarafından 'yalanlanmıştı'. Ancak Fransız uzmanlar, misilleme yaparcasına "G noktasını bulduk" dediler.

İngiltere'de Kings College'da görevli bilim adamları, tek veya çift yumurta ikizi bin 800'den fazla kadın üzerinde yaptıkları araştırmanın ardından, "G noktası, dergiler ve seks terapistleri tarafından uydurulmuş bir hayal ürünüdür" demişti.

İNGİLİZ MESLEKTAŞLARINI KINADILAR

Aşk ve seks konusunda burunlarından kıl aldırmayan Fransızlar ise, Paris'te yeni düzenlenen bir konferansta, İngiliz meslektaşlarının araştırma sonuçlarını kınayarak, 'Kadınlarda G noktası vardır. Yapılan araştırma ise tamamen hatalıdır' dediler.

İngiliz bilim adamlarını, kadınlara saygısızlık etmekle suçlayan Fransız uzmanlar, kadınların yüzde 60'ında var olduğunu savundukları G noktasının, bizzat kadınlar tarafından 'keşfedilmesi' gerektiğini söylediler.

Konferansı düzenleyen Sylvain Mimoun, "Kadınlar vücutlarının hassas bölgelerini keşfettikçe, bu hassas nokta da çok daha işlevsel bir hale gelecektir. Ancak oraya kendisi ya da bir başkası hiç dokunmadıysa, o bölge o kadın için tabi ki var olmayacaktır" ifadesini kullandı.

POSTA İNTERNET

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.