FSM'de korku dolu anlar! İntihar için geldiği taksi köprüde durmayınca...

FSM'de korku dolu anlar! İntihar için geldiği taksi köprüde durmayınca...

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne taksi ile gelerek intihar etmek isteyen adam, taksici köprüde durmayınca seyir halindeki araçtan atladı. O anlar saniye saniye bir halk otobüsünün kamerasına yansırken, korkuluklara doğru koşan adamın arkasından koşan vatandaşlar intihardan vazgeçirdi

17 Temmuz 2017, Pazartesi 10:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Olay 13 Temmuz günü saat 16:00 sıralarında Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nde gerçekleşti. İddiaya göre, Avrupa’dan Asya’ya seyir halinde olan bir taksiden yola atlayan vatandaş, köprüde intihar etmek istedi. Adam korkuluklara doğru koşmaya başlayınca taksi şoförü ve diğer araç sürücüleri araçlarından inerek peşinden koştu.

Bir süre devam eden kovalamacanın ardından intihar etmek isteyen vatandaşı yakalayan diğer araç sürücüleri, vatandaşın kendini aşağı atmasına engel oldu.


Yolun ortasında, hareket halindeki taksiden böyle atladı ve sağdaki korkuluklara doğru koşmaya başladı

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü üzerinde yaşanan intihar girişimi, seyir halindeki bir halk otobüsünün güvenlik kameralarına yansıdı.
 

VATANDAŞLAR, ADAMI YAKALAYIP YERE YATIRDI


Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nde seyir halinde olan bir özel halk otobüsünün güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, bir vatandaş, seyir halindeki ticari taksinin kapısını açarak atlıyor ve yere düşüyor. Ayağa kalkan vatandaş köprünün üzerinde koşmaya başlıyor. Taksinin şoförü ve diğer araçların sürücüleri intihar etmek isteyen vatandaşı engellemek için peşinden koşuyor. İntihar etmek isteyen vatandaşı köprüden atlayamadan yakalayarak yere yatırıyorlar. Uzun uğraşların sonucunda intihar etmek isteyen vatandaş intihardan vazgeçiriliyor.

İŞTE O ANLAR:


 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Düğün ve nişan törenleri için yeni genelge