Fuat Güner boşanıyor

Fuat Güner'in ayrılık haberi gazetelere kimliği belirsiz biri tarafından yollanan faksla ortaya çıktı. Hurriyet'in haberine göre eşinden bir süre önce ayrılan Fuat Güner, yalnız yaşamaya başladı

25 Ekim 2010, Pazartesi 10:32
A A
Fuat Güner boşanıyor

Temmuz ayında Suada’da oğlunu evlendiren Fuat Güner’in düğün boyunca eşiyle arasında esen soğuk rüzgar dikkatleri çekmişti. Çiftin ayrılıklarını yakın zamanda resmiyete dökeceği ve boşanacağı konuşuluyor.

Gazetelere yollanan faksın ardından Fuat Güner yaptığı açıklamayla ayrılık haberini doğruladı. Fuat Güner yolladığı açıklamada “ Sizlere gönderilmiş olan fakstaki bilgiler doğrudur.

Ancak 40 yıllık sanat hayatımda özel hayatımla gündeme gelmemekten daima imtina ettim, hala da etmekteyim. Sizlere kendi ağzımdan doğru bilgiyi vermekle birlikte, bu konuyla gündemi meşgul etmeme isteğimi de iletir, iyi çalışmalar dilerim” diyerek duygularını dile getirdi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.