Furkan Palalı sağlık çalışanlarını unutmadı

Corona virüse bağlı Covid- 19 salgını tüm dünyayı etkisi altına alırken, büyük fedakârlıklarla mücadele eden sağlık çalışanlarına bir destek de oyuncu Furkan Palalı’dan geldi.

02 Nisan 2020, Perşembe 13:55 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Corona virüs bağlı Covid-19 salgınına karşı olumsuz Türkiye 7'den 70'e tek yürek oldu. Sanatçılardan iş insanlarına, sporculardan oyunculara kadar her kesimden büyük bir yardım seferberliği başladı. 

Yardım kampanyasına katılan oyunculardan biri de Furkan Palalı oldu. Başarılı oyuncu, Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin tüm çalışanlarına internet üzerinden yemek siparişi verdi. 

Sadece Türkiye’nin değil, tüm dünyanın büyük bir salgınla karşı karşıya kaldığını söyleyen Palalı, ‘’Türk halkı yardımseverliğiyle bilinir. Özellikle böyle bir dönemde herkes elini taşın altına koymalı. Daha güzel günler için şimdi destek zamanı. "

"Yardım kampanyaları düzenlenirken hayatlarını hiçe sayarak gece gündüz çalışan sağlık emekçilerini de unutmamız gerekiyor. Elimden geldiğince yardım çalışmalarına devam edeceğim. Umarım bu yardım kampanyaları artarak devam eder’’ dedi. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Farah Zeynep Abdullah evde kalınca Müge Anlı’ya sardı