Futbol takımı esprisi gerçek oldu: Evliliğine aşırı sayıda çocuk da sığdırmış 8 ünlü

Çok çocuk sahibi denildiğinde aklınızda kaç çocuk beliriyor? Dört? Belki beş? Bu ünlüler dünyasının çok çocuklu isimlerinin bu sayılardan çok daha fazla çocukları var. Adeta yıllarca yapılan futbol takımı espirilerini hedef aldılar gibi duruyor.

04 Aralık 2020, Cuma 10:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Kris Jenner - 6 çocuk

Kris Jenner - 6 çocuk

Kris Jenner ise tam altı tane çocuk dünyaya getirdi. Robert Kardashian ile evliliğinden Kim, Kourtney, Khloe ve Robert adında dört çocuğu var Jenner'ın. Daha sonra evlendiği Bruce Jenner'dan da Kylie ve Kendall adında iki kız çocuk sahibi oldu.

Mel Gibson - 9 çocuk

Mel Gibson - 9 çocuk

Kötü şöhretli film yönetmeni Mel Gibson'ın toplam dokuz çocuğu var. Bunlardan yedi tanesi erkek, Milo, Christian, Lars, Edward, Thomas, William ve Louis, Gibson’ın ise sadece iki kızı var, Hannah ve Lucia. En büyük çocuğu 39, en küçük çocuğu ise 2 yaşında

Eddie Murphy - 10 çocuk

Eddie Murphy - 10 çocuk

Murphy’nin en büyük çocuğu Eric 29 yaşında, ayrıca iki yaşında bir kızı Izzy ve bir yaşında Max var. Her ikisi de Butcher ile paylaştı.

Bob Marley - 11 Çocuk

Bob Marley - 11 Çocuk

Reggae yıldızı Bob Marley, hala bir ikon kalmaya ve çok sevilmeye devam ediyor. Elbette onun efsanesini 11 çocuğu da sürdürüyor. Ancak, dedikodulara göre, Marley’in insanların bilmediği daha çok çocuğu var! Marley, karısı Rita ile önceki bir ilişkisinden iki çocuğunu evlat edinmenin dışında üç çocuğu vardı. 36 yaşında ölmeden önce, altı farklı kadınla altı çocuğu daha oldu. Marley’in çocuklarının çoğu babalarının müzik kariyerini izledi. En ünlüsü, Damian ve Ziggy Marley reggae dünyasındaki yerlerini aldılar ve neredeyse babaları kadar popüler oldular!

Mia Farrow – 14 çocuk

Mia Farrow – 14 çocuk

Mia Farrow bugüne kadarki en çok çocuğu olan ünlüler listesinin başında - şimdiye kadar 14 çocuğu oldu. Ove eski kocası Andre Previn'in üç biyolojik çocuğu vardı. Daha sonra, üç çocuğu daha ailelerine kabul ederek evlat edinmeye karar verdiler. Eşler ayrıldıktan sonra, Farrow iki çocuk daha evlat edindi ve yönetmen Woody Allen'dan biyolojik bir çocuğu daha oldu.

Brad Pitt - Angelina Jolie - 6 çocuk

Brad Pitt - Angelina Jolie - 6 çocuk

Çok çocuklu aile deyip de Brad Pitt ve Angelina Jolie'yi yani bir zamanların Brangelina'sını saymamak olmaz. Boşanma kararıyla herkesi şaşırtan çiftin tam altı tane çocuğu var. Bunlardan üç tanesi biyolojik üç tanesi evlatlık. Jolie ve Pitt altı çocuklarının velayeti konusunda amansız bir mücadeleye girişmiş durumda.

İzzet Yıldızhan - 8 çocuk

İzzet Yıldızhan - 8 çocuk

Biraz da kendi ünlülerimize dönmemiz gerekirse İzzet Yıldızhan’ın 8 çocuğu var.

İbrahim Tatlıses - 7 çocuk

İbrahim Tatlıses - 7 çocuk

Birçok evliliğinden çocuk sahibi olan İbrahim Tatlıses'in ise 7 çocuğu var. En küçüğü ise 6 yaşında

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Evlilikte 'senin paran benim param' olur mu?: Para kavgalarına son vermek için 10 tüyo