Galada ayakkabı krizi

Film galaları göz kamaştırıcı giysiler geçidi oluyor ve tüm basın bu görkemli anların peşine düşüyor. Ancak bazen de tüm dünya sizi izlerken yaşanan bazı talihsizlikler o anlara damga vurabiliyor...

25 Mayıs 2019, Cumartesi 09:08 Son Güncelleme:
A A

72. Cannes Film Festivali tüm hızıyla devam ederken festivalde yarışan filmlerin galaları yapılmaya devam ediyor. Sibly filmi de bunlardan biri. Ancak film kırmızı halıya yaşanan talihsizliklerle damga vurdu.

Filmin iki kadın başroıl oyuncusu da galaya titizlikle hazırlanmıştı ve çok güzel görünüyorlardı. ancak iki kadın da ayakkabılarıyla ilgili sorun yaşayınca ortalık karıştı.


Virginie Efira galaya parlak siyah bir tuvaletle katılmış ve görünümünü siyah bantlı ve bilekten bağlanan açık ayakkabılarla tamamlamıştı.


Ayakkabının bağcıkları birdenbire çözülünce rol arkadaşları Niels Schneider ve Adèle Exarchopoulos genç oyuncunun yardımına koştu.

Niels Schneider uzun uğraşlar vererek Virginie Efira'nın ayakkabılarını bağlamayı başardı.

Ancak aksilikler bununla da bitmedi. Bu kez de Adèle Exarchopoulos ayakkabısıyla sorun yaşamaya başladı. Bu kez yardıma koşan filmin diğer erkek başrol oyuncusu Gaspard Ulliel oldu.

Böylece de ortaya bu sempatik yardımlaşma fotoları çıktı...

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Selfie çekmek isteyen model uçurumdan düşerek hayatını kaybetti