Galatasaray'da Usain Bolt zirvesi!

Galatasaray'da Usain Bolt zirvesi!


Hareketli bir transfer dönemi geçiren Galatasaray'da yönetim kurulu toplantısında Usain Bolt adı gündeme geldi.

18 Ağustos 2017, Cuma 10:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Atletizm kariyerini sona erdiren Bolt, futbol tutkusuyla biliniyor. Jamaikalı eski atlet daha önce futbola yönelmek istediğini sık sık dile getirmişti. Bolt'un menajeri Ricky Simun futbolcu olmayı çok istediğini ve bir düzine kulübün kendisiyle ilgilendiğini açıklamıştı.
 

GALATASARAY'IN GÜNDEMİNDE BOLT VAR

Habertürk'te yer alan habere göre Sarı-Kırmızılı ekibin yönetim kurulu toplantısında dünyaca ünlü sprinter Usain Bolt ismi gündeme geldi.

Dursun Özbek yönetimi, geçtiğimiz Salı günü yapılan toplantıda kulübün marka değerini yükseltmek ve popülaritesini artırmak amacıyla Bolt konusu gündeme geldi.

Bolt'un marka değeri nedeniyle yönetimin bir kesimi bu girişime sıcak bakarken bazı yöneticiler ise bu fikre karşı çıktı.
 

PROJE BAŞLAMADAN RAFA KALKTI AMA...
 

Yönetim kurulu toplantısına katılan bazı profesyonellerin, Türkiye’de oynayacak bir yabancının herhangi bir ülkenin alt yaş kategorileri ya da bir kulüpte en az 1 maça çıkma zorunluluğu olduğu iddiasını ortaya atması işleri değiştirdi.

Yanlış bilgilendirilen yöneticilerin hevesi kaçarken, proje de başlamadan rafa kalktı. Ancak yönetim kurulunda konuşulan bu kriterler için herhangi bir kıstas olmadığı ortaya çıktı.

Bolt konusuna sıcak bakan yöneticiler, Galatasaray'ın tanınırlığının artacağı, marka değerinin yükseleceği, birçok kıtada maçların canlı izleneceğini düşünerek fikre onay vermişti.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Milli güreşçilerden İtalya'da 11 madalya