Galatasaray ile Al Ahly arasındaki Belhanda pazarlığı sona yaklaşıyor

Galatasaray taraftarının çoğunluğunun gitmesine sıcak baktığı Younes Belhanda'da sona yaklaşılıyor. Katar ve Arabistan kulüplerinin peşinde olduğu oyuncu için şu anda öne çıkan takım Suudi Arabistan ekibi Al Ahly. Galatasaray ile Al Ahly arasındaki pazarlıklarda 1 milyon euro kadar bir fark kaldı.

17 Haziran 2020, Çarşamba 11:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Al Ahly Galatasaray'a 4 milyon euro'luk teklif yaptı. Daha önce Belhanda'nın menajerlerinden Fatih İlek'in de açıkladığı üzere Galatasaray'ın bonservis beklentisi minimum 5 milyon euro.

Al Ahly'nin teklifinin ardından iki kulübün orta yolu bulması bekleniyor.

Galatasaray transferdeki maddi sınırlamalarından ötürü 1 milyon euro'nun dahi hesabını yapıyor ve Al Ahly'nin teklifi yükseltmesini talep ediyor.

Transferin sezon sonu gelmeden bitmesine kesin gözüyle bakılırken menajerlerin de devreye girmesiyle bonservisin Galatasaray'ın istediği seviyeye geleceği düşünülüyor.

Al Ahly Belhanda'ya ise yıllık 7 milyon euro önerdiği ve olumlu yanıt aldığı yazıldı. Belhanda, Galatasaray'dan yıllık 3.3 milyon euro kazanıyor ve salgın sürecinde herkes gibi yüzde 15'lik bir indirime gitmişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Fenerbahçe'den sürpriz hamle! İstanbul'a geldi