Galatasaray Olcan Adın'a 2.9 milyon euro ödeyecek mi?

Olcan Adın ile Galatasaray arasında Uyuşmazlık Çözüm Kurulu’nun verdiği kararların onanmasına oybirliğiyle karar verildi. Karara göre Galatasaray, Olcan Adın’a 2.9 milyon euro ödeme yapacak. Dursun Özbek ise ödeme kesinleşmedi dedi

17 Temmuz 2017, Pazartesi 15:01
A A
Galatasaray, tahkimden umduğunu bulamadı. Uyuşmazlık Çözüm Kurulu’nun 3 Mart’ta verdiği karara itiraz eden Sarı-Kırmızılı kulübe Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu’ndan da ret cevabı geldi.
 

OLCAN HAKLI BULUNDU


Yapılan itiraz sonucunda konuyu gündemine alan Tahkim Kurulu, bugünkü toplantısında futbolcu Olcan Adın’ı haklı buldu. İncelenen itiraz sonucunda Galatasaray’ın itirazının reddine ve Uyuşmazlık Çözüm Kurulu’nın karanının onanmasına oybirliğiyle karar verildi. Alınan bu kararın ardından Galatasaray, Olcan Adın’a 2.9 milyon Euro ödeme yapacak.
 

DURSUN ÖZBEK: SÜREÇ DEVAM EDİYOR


Dursun Özbek yeni transfer Mariano'nun imza törenin ardından açıklamalarda bulundu. Başkan, Olcan Adın'a ödenenmesine karar verilen meblağ hakkında sorulan soruya, "Olcan Adın'la ilgili süreç devam ediyor. Takımların külüplerinden ayrılması son derece doğal. Gösterdikleri performans sonrasında Galatasaray'dan bazı futbolcular gönderilebilir. Bu da oyuncu ve yönetim karşılıklı anlaşarak halledilir. Olcan Adın'la görüştük ama bir ilerleme sağlayamadık. Dolayısıyla ayrılma kaçınılmaz oldu. Süreç devam ediyor. Kesinleşmiş bir ödeme durumu söz konusu değil." cevabını verdi

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.