Galatasaray yönetimi Arda Turan ile ilgili kararını verdi

Galatasaray'da Fatih Terim'le yolların ayrılmasının ardından Terim'in 2 yardımcısı ve 5 idareci de görevden ayrılmıştı. Tecrübeli hocaya yakın olan herkesin kulüple ilişiğini kesmesinin ardından gözler Arda Turan'a çevrilmişti. Arda ile ilgili karar verildi.

12 Ocak 2022, Çarşamba 09:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Olumsuz bir düşünce yok

Olumsuz bir düşünce yok

Milliyet'te yer alan habere göre, Galatasaray yönetimi Fatih Terim'in ardından Arda Turan konusunu masaya yatırdı. Kimsenin Arda Turan'la ilgili olumsuz bir düşüncesinin olmadığı öğrenildi ve 34 yaşındaki oyuncunun sözleşmesinin tamamlamasına karar verildi. 

Üçüncü yardımcı gibiydi

Üçüncü yardımcı gibiydi

Hatta Arda kendisi de kabul ederse takım kaptanı olarak yönetim ile takım arasında bağ kuracak ve takımın yeni hocası Domenec Torrent'e destek olacak.

Son dönemde futbolcudan çok Terim'in üçüncü yardımcısı rolünde olan Turan, yeni teknik ekibe de tecrübeleriyle fayda vermeye çalışacak.

Torrent, İspanya'dan tanıyor

Torrent, İspanya'dan tanıyor

Galatasaray'ın yeni teknik direktörü olan Domenec Torrent'in de İspanya kariyerini çok iyi bildiği Arda Turan'dan sezonun kalan kısmında faydalanabileceği düşünülüyor.

Yerli yardımcı da gelecek

Yerli yardımcı da gelecek

Başkan Burak Elmas'ın açıkladığı üzere Torrent'in bir de yerli yardımcısı olacak. Bu isim belli olduktan sonra Arda Turan'la bağlantılı çalışacağı ve Arda'nın köprü görevi göreceği öğrenildi.

Arda saha içinde olacak mı?

Arda saha içinde olacak mı?

Giresunspor maçıyla beraber takıma dönen ve süre alan Arda'nın Torrent döneminde saha içinde ne kadar şans bulacağı ise muamma.

Torrent'in oyun planı ve sistemi bu konuda belirleyici olacak.

Planları değişecek

Planları değişecek

Arda Turan'ın sözleşmesi bittikten sonra futbola veda etmesi bekleniyor. 34 yaşındaki oyuncunun normal şartlarda planı futbolu bıraktıktan sonra Galatasaray'da Fatih Terim'in ekibine girmekti. Ancak şu anda tıpkı Galatasaray'daki tüm planlar gibi bu plan da alt üst olmuş durumda.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Beşiktaş'ta Emirhan İlkhan'a spor psikoloğu desteği