Galatasaray'da Belhanda ve Feghouli'nin kadro dışı kalma ihtimali var

Galatasaray'ın Kuzey Afrikalı iki oyuncusu Sofiane Feghouli ve Younes Belhanda problemi devam ediyor. Başkan Mustafa Cengiz'in açıklama yapmasına kadar giden olayların neticesinde iki oyuncuyla özel görüşme yapılıp sahaya odaklanmaları istenecek. Oyuncularda olumlu bir değişim olmazsa kadro dışı ihtimali uzak değil.

14 Ekim 2020, Çarşamba 10:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Milliyet Skorer'den Nevzat Dindar'ın haberine göre, Feghouli ve Belhanda için çanlar çalıyor. İki oyuncunun ücrette indirim konusu sakız gibi uzamaya devam ediyor. İndirime yanaşmadıktan sonra saha içinde d performansları iyice düşen ikili, Başkan Mustafa Cengiz'in de tepkisini çekmişti.

Mustafa Cengiz, iki oyuncuyu kastederek "Ne halt yediklerini biliyorum, açıklayacağım" demişti.

Fatih Terim'in ise Cengiz'in bu sözlerine karşılık yakın çevresine "Oyuncularla sözleşmemiz devam ediyor. Ya saha içinde performansları daha da düşerse? Gerek yoktu" dediği iddia edilmişti. Yönetim ve Terim arasında da soruna dönüşen Feghouli Belhanda sorununun son hamlesinin kadro dışı bırakma olabileceği söyleniyor.

Sınırlı kadro nedeniyle Belhanda ve Feghouli’yi oynatmayı sürdürmek ve tekrar sahaya motive olmalarını sağlamak ilk seçenek olarak gündemde duruyor.

Rangers ve Kasımpaşa maçlarındaki performansları nedeniyle tepki toplayan Feghouli ve Belhanda öncelikle özel bir görüşme yapılacak.


Duruma göre kadro dışı bırakma ihtimali doğacak. Bu durumda devre arasına kadar ne Belhanda ne de Feghouli, Galatasaray forması giyemeyecek. Her iki oyuncuyla ocak döneminde yollar ayrılacak.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Podolski Süper Lig'deki hakemleri ve oyuncuları eleştirdi