Galatasaray'da futbolcuların isyanını Abdurrahim Albayrak önledi

Abdurrahim Albayrak'ın dün gündeme bomba gibi düşen Florya ziyaretinin içeriği belli oldu. Albayrak'ın başkan Cengiz'i karşısına alarak Florya'ya gittiği ve takımın yanında olmayı seçtiği zannedilmişti. Ancak Albayrak'ın amacı ortaya çıktı: İsyanı önlemek.

15 Nisan 2021, Perşembe 11:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hürriyet'ten Ali Naci Küçük'ün haberine göre, Florya'da futbolcuların muhtırasını Abdurrahim Albayrak önledi. Futbolcular başkana sosyal medyadan ortak bir bildiri ile yanıt için harekete geçti. Bunu öğrenen Albayrak olaya el attı, önce Terim sonra takımla konuşup krizi giderdi.

Albayrak sık sık olduğu gibi sabah antrenmanı için dün Florya’ya giderken durumu tatlıya bağlamak adına tesislerde iki önemli toplantı gerçekleştirdi. Sarı kırmızılıların ikinci başkanı önce Fatih Terim ile bir araya geldi.

Ardından Albayrak antrenman öncesinde soyunma odasına giderek sadece futbolcuların yer aldığı toplantıda Galatasaraylı oyunculara konuşma yaptı, birlik mesajı verdi.


Cengiz’in "Futbolcular haysiyet ve şereflerini hatırlasınlar. Ölümüne oynamalılar. Neden yapmıyor. İpinde değil adamın, profesyonelce bakıyor!" ifadeleri sonrası futbolcular hayli rahatsız olmuştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Mustafa Cengiz ateş etmeye devam ediyor: Donk'un partileri, Terim'in seyahatleri, eski başkanlar...