Galatasaray'da kulüp çalışanları antrenmana davet edildi

Galatasaray'da bugün Florya oldukça kalabalık bir gün geçirdi. Lokomotiv Moskova maçının hazırlıklarını izlemeleri için bizzat Fatih Terim tarafından davet edilen Galatasaray Spor Kulübü çalışanları, hocayla sohbet etti.

02 Kasım 2021, Salı 17:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Galatasaray'ın, Florya Metin Oktay Tesisleri’nde gerçekleştirdiği idmanda özel konukları vardı. Antrenmanı izleyen Galatasaray Spor Kulübü çalışanları, Fatih Terim ile bir araya gelerek sohbet etti.

Buluşmada Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Burak Elmas, İkinci Başkan Polat Bengiserp, Başkan Yardımcısı Bikem Kanık, Genel Sekreter Köksal Ünlü, Galatasaray Dijital Satış ve Pazarlama A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Serhat Demirel de yer aldı.

Fatih Terim, buluşmayla ilgili şunları söyledi:

Kendi el yazımla böyle bir davet mektubu yazdım. Biz tabii zaman zaman toplu halde Ali Sami Yen’e ama Florya’ya bu topluluk gelmemişti. Ben de bütün çalışanlarımızın bizi tanımasını, beraber olduğumuzu hissetmeleri açısından bir davet mektubu yazdık.

Tam bir büyük aile gibi buradayız. Bizim de çok hoşumuza gitti. Bugünkü antrenmanımız kendi ailemizin fertleriyle beraber gerçekleşti diyebileceğimiz bir ortam var. Hakikaten biz de çok mutlu olduk. Tanışıyoruz, birbirimizi tanıyoruz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Fenerbahçe'de kaptan kim olacak? İşte adaylar