Galatasaray'da yoğun ilgi kombine satışını durdurdu

Galatasaray'da yoğun ilgi kombine satışını durdurdu

Radamel Falcao sonrası kombine satışlarında patlama yaşayan Galatasaray 4 günde 8 loca ve 3 bin kombine satarak 4 buçuk milyon TL gelir elde etti. Toplam kombine satışı 41 bini aşan Galatasaray, kombine satışını durdurdu.

06 Eylül 2019, Cuma 11:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Galatasaray, Falcao transferi sonrası tekrar patlayan kombine ve loca satışları dolayısıyla büyük gelir elde etti. Satışta olan kombinelerden 3 bini aşkın satış yapılınca yönetim, Süper Lig ve Şampiyonlar Ligi maçlaro için günlük bilet satışından gelir elde edebilmek amacıyla kombine satışını durdurdu.

6 bin bilet kaldı

Kombine satışları sonrası satılabilecek sadece 6 bin koltuğu kalan Galatasaray, bu koltukları ise günlük satışa sunacak.

Falcao coşkusu

Kombineler sezon başında satışa sunulduğunda büyük bir ilgi olmuş ve kısa sürede 40 bine yakın kombine ve çok sayıda loca satılmıştı.

Radamel Falcao transferi sonrası 8 yeni oyuncusuna toplu imza töreni yapan Galatasaray, törene gelen 20 binden fazla taraftara 2 milyon TL'lik ürün satışı yaptı. Falcao transferinden sonraki 4 günde ise loca ve kombine satışlarından 4 buçuk milyon TL kazanıldı.

Galatasaray böylece loca-kombine satışı, tören bileti ve tören günü yapılan alışverişler ve web site satışları olmak üzere 4 günde toplamda 11 buçuk milyon lira kazanmış oldu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ashley Cole'ün evi ikinci kez soyuldu: Sandalyeye bağladılar