Galatasaray'ın B planı hazır! Gitmezlerse...

Galatasaray başkanı Burak Elmas, yaptığı son açıklamada Radamel Falcao ve Sofiane Feghouli'ye ödedikleri maaşı artık ödeyemeyeceklerini ve oyunculara bunu ilettiklerini açıklamıştı. İki yıldızın takım bulamaması halinde konu, tazminat pazarlığına gelecek.

03 Ağustos 2021, Salı 15:33 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Galatasaray'da Feghouli ve Falcao'ya takım bulmaları için izin verildi. İki oyuncu, Galatasaray'dan gelen talebi nasıl karşılayacak, merak konusu. Her iki ismin de sözleşmesinin son senesi ve 1 senelik alacakları var.

Falcao'nun 1 yıllık maaşı 5 milyon euro (garanti para) ve Feghouli'nin maaşı ise 3 milyon 850 bin euro.

Oyuncular, istedikleri maaşı veren bir kulüp bulamazsa bu kez fesih yoluna gidilecek. Normal şartlarda fesih halinde kalan alacakların tamamı verilirken, yönetim, oyuncuların Galatasaray'la olan iyi ilişkilerinden ötürü pazarlık payı olabileceğini düşünüyor.

Sabah'ın haberine göre, Falcao'ya 2 milyon euro, Feghouli'ye de yine o civarlarda bir fesih bedeli önerilecek. Oyuncular, 1 yıllık alacaklarını ısrarla isterlerse işler karışacak. İki oyuncunun da hem maaşlarını alıp hem de kulüpte kalması halinde, Terim'in onlardan yararlanmaya çalışması bekleniyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ozan Tufan'ın başı bir kez daha kilolarıyla dertte