Galatasaray'ın transferdeki en büyük kozu İrfan Can Kahveci ve dayıları

İrfan Can Kahveci'nin Galatasaray'a gelmek istediği dedikodusu yayılıyor. Hatta İrfan Can Kahveci'nin babası Hacı Bektaş Kahveci, Beyaz TV'ye bağlanıp oğlunun Galatasaraylı olduğunu ve oraya gitmek istediğini bile söyledi. Baba Kahveci, oğlunun önceden Fenerbahçeli olduğunu ancak dayıları tarafından Galatasaraylı yapıldığını söyledi.

19 Ocak 2021, Salı 13:10 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Galatasaray, İrfan Can Kahveci'yi istiyor ancak maddi olarak şu anda Başakşehir'in isteklerini karşılaması mümkün değil. Satmadan alamayan Galatasaray, İrfan Can için 5 milyon euro gibi bir teklif düşünse de Başakşehir'in isteği bunun yaklaşık 2 buçuk katı.

İrfan Can'ın babası Hacı Bektaş Kahveci'nin Beyaz TV'deki açıklamaları ise sarı kırmızılılar için yeni bir umut oldu. Her ne kadar parası yetmese de Galatasaray, İrfan Can için nabız yoklamaya devam ediyor.

İrfan Can'ın babasının söylediği "İrfan Can, Galatasaray'a gitmek istiyor. Göksel Gümüşdağ, 14 milyon euro istiyormuş diye duydum. Başakşehir'den artık gitmek istiyor. İrfan Can Fenerbahçeliydi ama dayıları Galatasaraylı yaptı" sözleri, şu an için Galatasaray'ın elindeki tek koz. İrfan'ın Galatasaraylı olması ve bunun aileden gelmesi.

Ancak Başakşehir, oyuncusunu değerini bulmadan satmak istemiyor.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Lampard, Drinkwater'ın Kasımpaşa tercihinden çok memnun değil