Galatasaraylı yeğenini kutlamalara getirdi: İçinde bir Beşiktaşlı var gibi

Beşiktaş'ın şampiyonluğu dün geceki kutlamalarda ilginç bir olaya sebep oldu. Galatasaray formalı küçük yeğeniyle kutlamalara katılan bir taraftar, yeğenini Beşiktaşlı yapmak istediğini söyledi. Beşiktaşlı taraftar, 'Yeğenim Galatasaraylı ama Beşiktaş gollerinde de seviniyor. İçinde bir Beşiktaş sevgisi var' dedi

16 Mayıs 2021, Pazar 14:15 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Beşiktaş'ın Süper Lig şampiyonu olmasıyla birlikte, 16. şampiyonluğunu kutlamak isteyenler Vodafone Park Stadyumu'na akın etti. Bir Beşiktaş taraftarı Galatasaray forması ile gelen yeğenini Beşiktaşlı yapabilmek için kutlamalara getirdi. Taraftar grubu polisin uyarılarıyla stadyum çevresinden uzaklaştırıldı.

Beşiktaş taraftarları Vodafone Park Stadyumu önünde toplanarak meşaleler yakıp, marşlar söyleyerek şampiyonluğu kutladı. Yüzlerce kişi şampiyonluğu kutlamak için toplandıkları stadyum önünden emniyet güçlerinin uyarıları ile uzaklaştırıldı. Taşkınlık çıkaranlar gözaltına alındı. 

Galatasaray formalı yeğeni ile kutlamalara gelen bir Beşiktaş taraftarı ise, “Beşiktaşlı olması için mücadele ediyoruz. Yapana kadar da mücadele edeceğiz. Maça da getirdim, gol attığında da seviniyor, yani içinde bir Beşiktaşlı sevgisi var. Ağabeyimin oğlu, yapana kadar da uğraşacağız. Kısmet artık" dedi. Galatasaraylı küçük çocuğun dedesi ise “Akşam, 'Dede ben Beşiktaşlı olacağım' dedi. O yüzden buraya getirdik. Olacak da başka seçeneği yok" şeklinde konuştu. 

DHA

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Süper Lig'de 40 yıl sonra bir ilk: Başkent takımı kalmadı