'Galatasaraylılık ruhunu geri getirmek istiyorum'

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, en önemli hedefinin Galatasaraylılık ruhunu geri getirmek olduğunu söyledi

A A
'Galatasaraylılık ruhunu geri getirmek istiyorum'

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, genel süreçten memnun olduğunu söyledi.

'INTER MAÇINDAKİ İŞTAHIMIZDAN MEMNUNUM'


İstanbul'daki hava şartlarına uym sağlayabilmek için kamptan bugün döneceklerini söyleyen Terim, "Genel süreçten memnunum. Inter maçındaki iştahımız beni memnun ediyor" dedi. Tecrübeli teknik adam "Inter, Liverpool gibi rakiplerle oynamak bize doğru analiz imkanı veriyor. Antrenmanlardaki taktik uygulamaları sahaya yansıtmak bizim için iyi oldu. Bazı şeyleri değiştirmek kolay değil, zamana ihtiyacımız var" diye konuştu.

'TRANSFERİN GİZLİ KALMASI GEREKİR'

Kaybettiği zaman bile taraftarın gurur duyacağı bir takım olmaya doğru gittiklerini belirten Terim, transfer konusunda da, "Taraftarlar bizim ağzımızdan çıkanı doğru bilecek. Transferin gizli kalması gerekir. Ben listeyi başkana çoktan verdim. O kadar çok isim çıkıyor ki bu kadar futbolcuyu zaten alamayız" dedi.

'GİDECEK OYUNCULAR KONUSUNDA YERLİ-YABANCI AYRIMIMIZ YOK'

Gidecek oyuncuların olup olmadığı sorusunu ise Terim, "Oyuncularımızla yolları ayırmak konusunda yerli-yabancı ayrımımız yok. Henüz federasyonun yabancı sayısı konusunda ne karar aldığını bilmiyoruz" diye yanıtladı.

Fatih Terim, "Erteleme kararı çıkarsa belki birkaç günlük kamp yapabiliriz" dedi. Terim son olarak da, "Ben Galatasaraylılık ruhunu geri getirmek için uğraşıyorum" diye konuştu.

NTVSPOR

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Paraguay tribünleri çıldırdı