Galaxy S4 yine korkuttu!

Galaxy S4 sahiplerinin canını sıkacak bir haber daha... Üstelik bir ay içinde ikinci kez...

15 Ağustos 2013, Perşembe 14:15
A A

10 Temmuz'da yaşanan bir vakada, bir kullanıcı Samsung Galxy S4 model telefonunu şarj ederken, USB yuvasından duman yükselmiş, yanık kokusu oluşmuş ve kullanıcı cihazın USB yuvasının yandığını fark etmişti.

Şimdi aynı olay Pakistan'da yaşandı. Bir başka kullanıcı, telefonunu şarj etmek isterken, telefonun USB yuvasının yandığı fark edildi. Telefonda, USB şarj yuvası dışında bir hasar oluşması, kullanıcı da yaralanmadı. Ancak benzer olayların tekrarlanması endişe yarattı. Çoğu kullanıcı telefonlarını masa, kağıt, örtü, gazete gibi materyallerin üzerine bırakarak şarj ediyor ve küçük bir alevin ev içinde büyük bir yangına dönüşme tehlikesi bulunuyor.

Telefonların çoğunlukla da, kullanıcılar evde uyurken gece boyunca şarja takılı olduğu hatırlanırsa, bir felaketin ne kadar kolay oluşabileceği tahmin edilebilir. 

Pakistan'ın Axeetech sitesinde yayınlanan fotoğraflar, sadece Samsung kullanıcıları arasında değil, tüm telefon sahipleri arasında endişe yarattı. 

 

Resimlerle: Galaxy S4'ün iki yüzü!

Kaynak: CHIP Online

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.