Galaxy S7 ekran boyutu doğrulandı!

Galaxy S7 ekran boyutu doğrulandı!

Galaxy S7 ekran boyutu Zauba isimli sitede ortaya çıkmasıyla doğrulanmış oldu

23 Ocak 2016, Cumartesi 01:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Galaxy S7 ekran boyutu nasıl olacak?

Zauba’dan alınan ekran görüntüsüne göre Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerinin ekran boyutlarını artık biliyoruz. Kargo esnasında evraklarda fark edilen detaylar cihazların ortaya çıkmasına sebep oldu. Üstelik tarih oldukça yeni. Cihazlar 20 Ocak tarihinde kargoya verilmiş. Zauba, Hindistan’da ithalat, ihracat kayıtlarının tutulduğu bir internet sitesi.

Aşağıdaki ekran alıntısından da görebileceğiniz üzere Samsung Galaxy S7 ekran boyutu 5.1 inç olarak dikkat çekiyor. Cihaz SM-G930R4 olarak adlandırılmış. Üstteki cihaz ise Galaxy S7 Edge. O cihazın ekran boyutu ise 5.5 inç olacak. Galaxy S7 Edge’nin model numarası G935R4 olarak görülüyor.

Telefonların her ikisinde de QHD çözünürlüğünde ekranlar bekleniyor. Exynos 8890 ve Snapdragon 820 yongalarından güç almaları beklenen bu telefonlara iki cihaz daha eklenecek. Galaxy S7 Plus ve Galaxy S7 Edge Plus modelleri de yine bu yıl bekleniyor.

Samsung’un toplamda 4 cihazdan oluşacak yeni Galaxy S7 ailesinin önümüzdeki ay MWC 2016’dan hemen önce duyurulması, Mart ayında ise satışa çıkarılması bekleniyor.

 

galaxy-s7-ekran-boyutu

 

iOS 9.2.1 ile iPhone 4s artık daha hızlı! – Video

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Koyun Baraack'tan 35 kilogramdan fazla yün kırpıldı