Game of Thrones ne zaman başlıyor? 8. sezon ilk fragman yayınlandı!

Game of Thrones hayranlarını sevindiren bir gelişme yaşandı. Dizinin 8. sezonunun ilk fragmanı yayınlandı. Bu gelişmeyle birlikte Game Of Thrones'un ne zaman başlayacağı bir kez daha gündeme geldi. işte detaylar...

14 Ocak 2019, Pazartesi 16:14
A A
Game of Thrones ne zaman başlıyor? 8. sezon ilk fragman yayınlandı!

Game of Thrones'un dünya çapınca milyonlarca seyircisi bulunuyor. Uuzn bir ara verdikten sonra dizi yakın bir zamanda başlayacak. Bugün ise dizinin hayranlarını sevindiren bir gelişme yaşandı ve 8. sezonun ilk teaser'ı yayınlandı. Dizinin ilk bölümünde neler yaşanacağı heyecanla beklenirken, izleyiciler, "Game of Thrones ne zaman başlıyor?" sorusuna ağırlık vermiş durumda...

GAME OF THRONES NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Game of Thrones'un 7. sezon son bölümü 27 Ağustos 2017'de ekrana gelmişti. 1 yıl 7 ay sonra yani 14 Nisan 2019'da dizinin 8. sezonunun ilk bölümü yayınlanacak.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Lannister'ların Stark ve Targaryen hanelerine verdiği ateşkes sözünü tutması gerektiğini düşünen Jamie Lannister, kuzeydeki Akgezen saldırısına karşı adamlarını hazırlamaktadır. Cersei'nin bu anlaşmanın aslında olmadığını, yalan söylediğini söylemesinin ardından tepki gösteren Jamie, hanesini terk ederek kuzeye doğru hareket etmeye başlamıştır. Diğer taraftan kuzeyde durumlar ciddi boyutlara ulaşmış ve Akgezenler ciddi ciddi saldırmaya başlamıştır.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.