Game of Thrones'un devamı geliyor, devam dizisi Targaryen ailesini konu alacak

Game of Thrones'un devamı geliyor, devam dizisi Targaryen ailesini konu alacak

Televizyon tarihini değiştiren dizi olarak anılan ve tüm dünyada izlenme rekorları kıran Game of Thrones'a bir devam dizisi çekilecek. HBO'nun yapımcılığında çekilecek bu devam dizisinin Targaryen ailesini anlatacağı söyleniyor...

13 Eylül 2019, Cuma 15:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Tüm dünyanın severek izlediği, izlenme rekorları kıran televizyon dizisi Game of Thrones sona erdiğinde hayranları oldukça üzülmüştü. Dizinin sona ermesinden beri de yapımcıların farklı spin-off (orijinal diziyle bağlantılı yan dizi) projeleri üzerinde çalışıldığı konuşulmaya başlanmıştı.

Amerika'daki kaynaklar, HBO televizyon kanalının, Game of Thrones dizisinin geçtiği dönemden 300 yıl öncesini ve Targaryen ailesini konu alan yeni bir dizi projesi üzerinde çalışmaya başladığını söylüyor. Bu haber dizinin hayranlarını oldukça heyecanlandırdı ve olay bugün sosyal medyada en çok paylaşılan haberlerden biri oldu.

George R.R. Martin’in Fire & Blood romanından uyarlanacak dizi, Targaryen ailesinin Westeros’u fethini anlatacak.

Targaryen ailesinin ortaya çıkışını, iktidarı ele geçirmesini ve son olarak da güçten düşüşünü anlatması beklenen dizinin kanaldan henüz onay almadığı ancak durumun neredeyse yüzde yüz kesinleştiğine inanılıyor.

Bize de yeni dizi gelene kadar heyecanla beklemek düşüyor...

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kovid-19 nedeniyle kapalı olan ortaokul ve liseler, 1 Şubat’ta açılacak