Game of Thrones'un galası yapıldı

Tüm dünya nefesini tuttu Game of Thrones'un (GoT) 8. ve son sezonunu bekliyor. Bizler dizi nasıl son bulacak, kimler ölecek, tahta kim çıkacak diye meraktan çatlayaduralım GoT ekibi son sezonun galasında buluştu ve şıklık yarıştırdı...

04 Nisan 2019, Perşembe 08:30 Son Güncelleme:
A A

Hepimizin final sezonunu merakla beklediğimiz Game of Thrones dizisinin galası dün akşam New York'ta yapıldı. Galaya katılan oyuncular adeta dizi öncesi resmi geçit yapmış oldu ve sevenlerini biraz daha heyecanlandırdı.

Tıpkı dizide olduğu gibi galada da yıldızlar kadın oyunculardı. Dizinin başladığı günden bugüne senaryoda gerçekleşen olaylar sayesinde hem başroller hem de taht mücadelesi kadın karakterler üzerinden yaşanmaya başlamıştı.

Hal böyleyken de galanın en dikkat çeken isimlerinden birisi Sophie Turner oldu. 23 yaşındaki İngiliz güzel dizide Kuzey'in prensesi Sansa Stark'ı canlandırıyor.

Sophie Turner geçtiğimiz günlerde ilginç bir olayla gündeme gelmişti. Sophie Turner Joe Jonas'la nişanlı. nişanlısına dizinin finalini anlatan genç oyuncu ilginç bir olaya sebep olmuş. Dizinin yapımcıları Joe Jonas'a dizinin sonunu kimseye söylemesin diye bir gizlilik anlaşması imzalatmışlar...

Dizide Arya Stark karakterini canlandıran Maisie Williams da ilginç kostümü ve mor saçlarıyla ilgi odağı oldu. Dizi başladığında küçük bir kız olan Maisie Williams yıllar içinde adeta gözümüzün önünde büyüdü.

Game of Thrones'un en sevilen karakterlerinden biri de Daenerys Targaryen karakterini canlandıran İngiliz oyuncu Emilia Clarke.

Emilia Clarke dizide tanındıktan sonra birçok filmde rol almıştı. Game of Thrones2un getirdiği şöhretten en iyi faydalanan oyuncunun Clarke olduğu söyleniyor. Ejderhaların annesi olarak anılan sanatçı Valentino imzalı tuvaletiyle göz kamaştırıyor...

Galanın en sempatik anlarından birisi de Kit Harrington ve eşi Rose Leslie'nin kırmızı halıda yürümesiydi. İkili dizide birlikte rol almış ve aralarında bir yakınlaşma olmuştu. Bu yakınlaşmayı evliliğe dönüştüren çiftin mutluluğu gözlerinden okunuyor.

Margaery Tyrell rolünde izlediğimiz Natalie Dormer da galanın şıklarından. Saçlarını geriyo doğru tarayan güzel yıldız tek omuzlu pırıl pırıl Armani elbisesinin içinde oldukça zarif görünüyor.

Dizinin tahta uzak ama çok sevilen karakterlerinden biri de Lady Brienne of Tarth. Elinden kılıcını asla düşürmeyen cesur ve asil bir savaşçı olan sevgili Lady'miz dizi boyunca dişiliğini hiç ön plana çıkarmadı.

Oysa Brienne of Tarth'a hayat veren Gwendoline Christie gerçek hayatta hem çok güzel hem de aşırı sempatik oluşuyla tanınıyor. Uzun boyuyla etrafındaki herkese tepeden bakan güzel yıldız galada tercih ettiği uçuş uçuş pastel renklerdeki elbisesiyle adeta herkese zarafet dersi vermiş gibi görünüyor...

Galanın en ilgi çekici konuklarının başında Lisa Bonet ve Jason Mamoa çifti geliyordu. Canlandırdığı karakter daha henüz ilk sezonda ölen Jason Mamoa dizinin hayranı olmaktan vazgeçmediği gibi dizinin hayranları tarafından da asla unutulmadı...

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Ceviz suyunun 12 mucizevi faydası