Ganalı futbolcu Randy Juan Muller 72 gün boyunca havalimanında yaşadı

Ganalı futbolcu Randy Juan Muller corona virüs salgının en şanssız isimlerinden biri. ORPC Spor Kulübü'nde oynayan oyuncu uçuşların iptal edilmesinden dolayı 72 gün boyunca Mumbai havalimanında mahsur kaldı.

07 Haziran 2020, Pazar 16:15 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Tüm dünyayı etkisine altına alan corona virüs nedeniyle bazı ülkeler, dış dünyaya kendilerini tamamen kapatmıştı. Bu da özellikle uluslararası uçuşlarda sorunlara neden oldu. Bu sorunlardan biri de Hindistan'da yaşandı.

21 Mart'tan bu yana uçuşların yasak olduğu Mumbai havaalanında mahsur kalan Randy Juan Muller, 72 gün sonra dışarı çıkabildi. Futbolcu, Kasım 2019'da Kerala'daki ORPC Spor Kulübü'nde oynamak için Hindistan'a gelmişti.

Muller yaşadığı olayla ilgili şunları söyledi:

"Hindistan'da karantina bittikten sonra eve dönmeyi planladım. Hatta 30 Mart'ta Mumbai'den Gana'ya, Kenya aktarmalı bir uçak bileti satın aldım. Ancak bu esnada hükumet uluslararası uçuşları iptal etti."

72 gün boyunca mahsur kalan Muller'e havalimanında çalışan temizlikçilerin ve güvenliklerin erzak götürdüğü ve futbolcunun bu şekilde hayatta kaldığı belirtildi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Forma satışlarından pay bile istemiş! Transferin olmama sebepleri...