Gaspın böylesi!

Gaspın böylesi!

Adana'da 2 kişi, bir kadının gözünü kapatıp kulağındaki küpesini gasp etti

03 Eylül 2013, Salı 10:18 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Merkez Yüreğir ilçesi 19 Mayıs Mahallesi’nde meydana gelen olayda, rahatsızlanan Fatma Çakar (33) muayene olmak için 19 Mayıs Mahallesi Aile Sağlığı Merkezi’ne gitti.

Burada doktora muayene olan Çakar, saat 10.30 sıralarında aile sağlığı merkezinden ayrılıp ilaç almaya gitti. Bu arada yanına yaklaşan iki kişiden biri Çakar’ın gözünü kapatıp diğeri küpelerini almak istedi.

Çakar eliyle kulağını tutmak isteyince, küpeyi almak isteyen zanlı Çakar’ın parmağını kıvırarak kırdı. Bunun üzerine Çakar elini çekince zanlılar kadının küpesini alıp kayıplara karıştı. Telefonu olmadığı için 155’i arayamayan Çakar, Köprübaşı Polis Merkezi’ne gelerek başvuru yaptı. Polis, zanlıları bulmak için geniş çaplı araştırma başlattı.

Polis merkezinden Adli Tıp Birimi’ne sağlık raporu almaya giden Çakar ise, aile sağlığı merkezinden dönerken birden birinin gözünü kapattığını, ardından kulağında acı hissettiği için kulağına elini götürdüğünde parmağını bir kişinin kıvırarak kırdığını, daha sonra küpesinin çalındığını söyledi.

İHA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Türkiye'nin 6’ncı beşizleri İzmit’te dünyaya geldi