Geçen hafta elenen Yasin'den, dikkat çeken MasterChef itirafları

Geçen hafta 'MasterChef Türkiye' yarışmasına veda eden Yasin Obuz, TV8'de yayınlanan 'Gel Konuşalım' programına konuk oldu. Yarışmacı Suna için, "İlk başta ondan nefret ediyordum" diyen Yasin, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

10 Aralık 2019, Salı 10:43 Son Güncelleme:
A A

Aşçılık geçmişi olmamasına rağmen 'MasterChef Türkiye'de başarılı bir performans sergileyen Yasin Obuz, Gel Konuşalım'a kendisiyle ilgili merak edilenleri anlattı.

Yasin Obuz, kendisi gibi yarışmadan elenen Suna Aydın ile ilgili çarpıcı itiraflarda bulunurken, yaptığı işi çok iyi pazarladığını söyledi. 

İşte Yasin Obuz’un açıklamaları...

“İlk başta ondan nefret ediyordum”

“İlk başta ondan nefret ediyordum”

"Yarışmada Suna olmasaydı ne yapardım bilmiyorum. İlk başta ondan nefret ediyordum. 'İyi bir kıza benziyor' deyip konuşmaya başladım, bir baktım muhteşem bir insan; 10 numara, 5 yıldız. Bir restoran açsam Suna'yı başına koyarım, hatta ona hisse veririm."

"Ben her şeyi satarım. Gazeteyi kitap diye satarım. O derece pazarlamacıyım. Bütün dış çekimlerde yemeği ben dağıtıyordum. Neden? Çünkü lezzetsiz olsa bile öyle bir anlatırdım ki sanki su değil şerbet içer. O derece."

Şef Somer Sivrioğlu için konuştu

Şef Somer Sivrioğlu için konuştu

"Elemede 'Şefim sizi Şirin Baba'ya benzetiyorum' dedim. Güldü gitti. Sonra onun oyuna kaldım. 'Hayır' dese yarışmaya katılamıyordum. 'Evet' dedi" 

"Mehmet Şef'ten hep korktum"

"Mehmet Şef'ten hep korktum"

"Mehmet Şef'ten hep korktum. Ne zaman yanıma gelse kafamı başka tarafa çeviriyordum. Bakışlarıyla döven adam ilk defa gördüm. Usta-çırak ilişkisine önem veriyor. İstediğini verirsen o an oğlu olursun, vermezsen düşmanı olursun. Üç şef de abim, babam gibi"

Yasin Obuz, yarışmaya şu sözlerle veda etmişti:

"Ben Yasin Obuz... Nam-ı diger; spidygonzalez, arı maya, avatar, dedektif geçit, Batman... Beni seversiniz bilirim.. İnanın ben de sizi çok sevdim. Yarışma başlarken, çoğu insan hep üzerime tanımadan geldiler, yok ikinci Murat, yok geçimsiz kesin skandal yaratacak falan gibisinden... Benim de bir ailemin olduğunu, onların da bu ithamları görünce üzüleceğini düşünmediler." 

"Oysa ki ben hiperaktif ve aşırı pozitif bir insanım bunu çok yanlış anladılar ki. Öyle biri olmadığımı gösterdiğim için ve bunu kanıtladığım için ayrıca mutlu oldum. Dürüstlüğü hayatım boyunca ilke edindim ve hep bu yüzden kazandım. Bugün ben kaybetmedim, aslında kazandım. Yarışmayı kazanmasam da gönülleri kazandım ve bu bana yeter."

"Aşçı değildim ama girdiğim günden itibaren her gün kendimi geliştirmek için, gece 3-4'lere kadar çalıştım ki arkadaşlarımla yarışacak kapasiteye geldim. 'MasterChef' şampiyonu gösterilen Batu ile kapışacak düzeye geldim. Herkese çok çok teşekkürler. Sağ olun, var olun seven sevmeyen... The king Hırşit buuummmm. Elendik ya la..."

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Mucize 2: Aşk 10 ay rötarla vizyonda