Geçen sene evlendiği kardan gelinle bu yıl balayına çıktı

Bursa'da geçen sene kardan yaptığı gelinle sosyal meydana tıklanma rekorları kıran Erkan Kalktık, bu yıl da kardan eşiyle balayına çıkıp güneşlendi

10 Ocak 2017, Salı 11:50
A A

Geçen sene 2 metrelik kardan gelinle çektiği görüntüleri, internette tıklanma rekorları kıran bir çocuk babası Ertan Kalktık, bu yıl da inanılmaz bir şey yaptı.

Geçen yıl evlendiği kardan gelinle bu kez de balayına çıkan Ertan Kalktık, dondurucu soğuktaki yeni görüntüleriyle herkesi kahkahaya boğdu.

Bikini giydirdiği kardan gelinin yanına plaj havlusunu sererek uzanan Ertan Kalktık, üzerine titrediği buz gibi eşine zarar görmemesi için krem sürmeyi de ihmal etmedi.

İlişkilerinin çok soğuk olduğunu dile getiren 35 yaşındaki Ertan Kaklktık , 9 yaşındaki kızıyla gazetecilerin sorularını cevaplandırdı.

Balkanlar’dan gelen yoğun kar yağışı sebebiyle mahsur kaldığını, kızı Azra ve yeğenleriyle eğlenmek için kardan gelinin devamını yaptıklarını dile getiren Ertan Kalktık, "Annem ve eşim benimle görüntülenmek istemedi. Seneye kardan çocuklarımız olur herhalde. Bu kardan kadının eşimle aramı açmasından korkuyorum" diyerek espri yaptı. 

Kızı ve ve yeğenlerinin kar toplayarak kendisine yardım ettiğini kaydeden Ertan Kalktık sözlerini şöyle sürdürdü: 

 "3 saat uğraşarak yaptık. Görenler başıma soğuk geçtiğini düşünüyor. Bu kadar çok ilgi göreceğini hiç düşünmemiştim. Ama kardan gelinle balayının çok soğuk geçtiği kesin". 

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.