Gecenin ve eğlencenin başkenti: İstanbul

Cumartesi Postası Jürisi; İş insanı Hacı Sabancı, İş insanı Nurettin Hasman, müzik adamı İzet Öz, gezgin Çiğdem Kayalı, DJ Tarık Koray, DJ Yasemin Kozanoğlu, Mimar Abdullah Burnaz, DJ Doğuş Çabakçor, İşletmeci Mert Vidinli, İş insanı Baran Süzer İstanbul'un en iyi 10 gece kulübünü seçti

24 Kasım 2018, Cumartesi 08:30
A A

İstanbul, uyumayan büyülü şehir. Hem gece hayatının başkenti, hem eğlencenin mabedi. Cumartesi Postası Jürisi şehrin en eğlenceli ve popüler gece kulübü ve barlarını eğlence tutkunları için seçti.

Klein / Harbiye

Klein / Harbiye

2015’te açılan Klein, kısa sürede İstanbul’un en popüler kulübü oldu. Popülaritesi her geçen gün artarak devam ediyor. İstanbul’daki elektronik müzik akımının en başarılı temsilcisi Klein’da kadın ve erkek sayı dengesi çok iyi sağlanıyor.


Jungle 8 / Levent

Jungle 8 / Levent

Geçen yıl Levent’te ‘vahşi orman’ temasıyla açılan Jungle 8, tam bir gece kulübü. Kapılar 24.00’te açılıyor, eğlence 04.00’e kadar devam ediyor.


Sess / Nişantaşı

Sess / Nişantaşı

Türkçe müzik trendini başlatan Sess, sekiz senedir tam gaz yoluna devam ediyor. Duvarları efsane Ses Dergisi’nin posterleriyle süslü. Eski Türk filmleri tadında bir gece kulübü.


Ruby / Ortaköy

Ruby / Ortaköy

Efsane Anjelique’in yerinde açıldı. Ruby hem restoran hem de gece kulübü. En büyük avantajı hem kent merkezinde hem de muhteşem Boğaz manzarasına sahip olması.


Fenix Upstairs / Etiler

Fenix Upstairs / Etiler

Şık bir yemek arkasından gece kulübünegeçmek isteyenler Fenix’in üst katındaki minik, gizli özel kulüpte buluşuyor. Uzun zamandır sosyetenin en sevdiği mekan.


Fırın & The Cemetery / Levent

Fırın & The Cemetery / Levent

Levent’teki Metrocity AVM’nin arkasında, sessiz sedasız açılan 800 kişilik yeni bir kulüp. Tabelası bile yok. Efsane kulüp 2019 kafasında bir yer.


Alexandra / Arnavutköy

Alexandra / Arnavutköy

Alexandra semtin sıra dışı mekanı. Müzikleri Türkçe, İtalyanca, Fransızca ve İngilizce klasiklerin buluşmasından oluşuyor. Geceleri ünlü DJ’ler performans sergiliyor.


Angie / Bebek

Angie / Bebek

Sosyetenin ünlü simalarının gözdesi Angie, butik canlı müzik konseptinde bir mekan. Angie, müzik programlarını önceden değil aynı gün ilan ediyor.


Small / Arnavutköy

Small / Arnavutköy

Small, efsane Etiler Şamdan’ın devamı niteliğinde. Mekandaki personelin çoğu Şamdan’ın eski elemanı. Müşteriler de Şamdan ekolünden.


Gizli Kalsın / Emirgan

Gizli Kalsın / Emirgan

Bir pizzacının buzdolabından geçilerek girilen kulüp, ünlülerin de vazgeçilmez mekânı. En garip olaylar bu kulüpte yaşansa da kimse buradan vazgeçemiyor.


Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.