Geçmiş Gazete- Yıl 2011: Kenan Doğulu Tarkan’ı kıskandı

Bazı haberler günlerce konuşulsa da üzerinden yıllar geçince unutulup gidiyor. Geçmiş gazete haberleri ile magazin dünyasına bir bakalım. 7 Eylül 2001 Milliyet Gazetesi: Kenan Doğulu, Tarkan'ın çok iyi pazarlandığını iddia etti ve 'O destek bana verilse, yeri göğü inletirim' dedi.

05 Haziran 2020, Cuma 15:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Albüm çıktı, ağzını açtı

Albüm çıktı, ağzını açtı

'EX Aşkım' isimli yeni albümü piyasaya çıkan Kenan Doğulu, pop yıldızı Tarkan'ı ‘çok iyi pazarlanmış bir ürün’ olarak niteledi. Sponsor desteğiyle Tarkan'ın reklamının çok iyi yapıldığını ileri süren Doğulu, 'Tarkan'ın albüm tanıtımı bile çok şaşaalı oluyor’ dedi.

‘Yağımızda kavruluyoruz’

‘Yağımızda kavruluyoruz’

Öyle bir desteği alan her sanatçının, ‘Büyük yıldız’ havasına gireceğini savunan Doğulu, şöyle konuştu: ‘Burak Kut ya da Mustafa Sandal’a da bu destek verilse aynı başarı kaçınılmaz olur.. Biz ise, kendi maddi desteğimizle elimizden geleni yapıp ayakta durmaya çalışıyoruz.’

 ‘Şarkıları da beğenmedim’

‘Şarkıları da beğenmedim’

Tarkan’a verilen büyük sponsor desteğinin kendisine verilmesi halinde ise ‘yeri göğü inleteceğini’ iddia eden Doğulu, yeni albümler içinde sadece Mirkelam'ın tüm şarkılarını sevdiğini, Tarkan’ın albümü ‘Karma’yı çok başarılı bulmadığını söyledi.

‘Sezen’in desteği gurur verici’

‘Sezen’in desteği gurur verici’

Doğulu, 'Karma' dan 2-3 şarkıyı beğendiğini ifade ettikten sonra, Tarkan'a sırtını dönen Sezen Aksu'nun kendisine beste vermesi konusunda da şunları söyledi:

Gurur duydum. Desteğini hep arkamda hissetmek isterim..

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bade İşçil: Yanlış anlaşılmasın...