Gel Dese Aşk ne zaman başlayacak?

Gel Dese Aşk ne zaman başlayacak?

Gel Dese Aşk 1. bölümü ile atv ekranlarında olacak. Erkan Petekkaya, Şebnem Bozoklu ve İlayda Çevik’in paylaştığı atv ekranlarının yeni dizisi Gel Dese Aşk izleyici ile buluşuyor. Daha dizinin ilk bölümü yayınlanmadan izleyici fragmanları takip etmeye başladı bile. Gel Dese Aşk ne zaman başlayacak? Gel Dese Aşk oyuncu kadrosu, fragmanları ve konusu ile ilgili merak edilenler haberimizde...

07 Mart 2020, Cumartesi 18:38 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Gel Dese Aşk Dizisinin Konusu; Görevleri ve istekleri arasında sıkışan; mutsuzluklarını, suskunluklarının arkasında büyüten insanların hikayesini ele alıyor. Yaralandıkları yerden yaralayan, kırgınlıkların üstünde ayakta durmaya çalışan 20 yıldır evli bir çiftin, aşkı yeniden buluş hikayesini seyirciyle buluşturuyor.

Yapımcılığını Osman Sınav'ın yaptığı Gel Dese Aşk, oyuncu kadrosuyla da dikkatleri üzerine çekiyor. 

Kimse sınanmadığı Aşk'ın masumu değildir

Osman Sınav'ın 10 yıl önce yazdığı hikayeden yola çıkılarak hazırlanan dizi daha yayınlanmadan merak uyandırdı. Erkan Petekkaya, Şebnem Bozoklu, İlayda Çevik, Öykü Gürman, Ertan Saban, Altan Gördüm, Mehmet Atay, Uğur Çavuşoğlu, Tuğçe Ersoy, Aslıhan Malbora, Yiğit Koçak, Selim Gürata ve Ayşe Defne Piriçci'nin rol aldığı dizi, görevleri ve istekleri arasında sıkışan, mutsuzluklarını, suskunluklarının arkasında büyüten insanların hikayesini ele alıyor.

Dizi, yaralandıkları yerden yaralayan, kırgınlıkların üstünde ayakta durmaya çalışan 20 yıldır evli bir çiftin, aşkı yeniden buluş hikâyesini seyirciyle buluşturacak. Çünkü kimse sınanmadığı Aşk'ın masumu değildir. Yapımcılığını Sinegraf'ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Murat Onbul'un ve Aslı Kahraman'ın oturduğu, senaryosu Rahşan Çiğdem İnan'a ait olan "Gel Dese Aşk", atv ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Gel Dese Aşk 1. bölüm fragmanları
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Esra Dermancıoğlu az daha düşüyordu