Gelin TIR'ına ceza

Gelin TIR'ına ceza

Ordu'da 27 yaşındaki Atakan Karaaslan, kendisine ait TIR'ı düğünü için 'gelin arabası' yaptı. Ancak kendisine TIR'ları ile eşlik eden 8 arkadaşına 'klakson çaldıkları' gerekçesiyle ceza kesildi

10 Kasım 2014, Pazartesi 09:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ordu'nun Altınordu ilçesinde bir fabrikada TIR şoförü Atakan Karaaslan çocukluğundan beri hayal ettiği TIR'ı düğününde gelin arabası yaptı. Dorsesi çıkarılıp renkli şerit ve çiçeklerle süslenen TIR'ı Karaaslan kullandı. TIR'dan yapılan gelin arabasına dorsesi çıkarılmış 8 TIR da eşlik etti. Konvoy, kent merkezindeki cadde ve sokaklarda tur atarken çok sayıda kişi bunu cep telefonlarıyla görüntülendi. Bazı kişilerin 155 Polis İmdat hattını arayarak şikayetçi olması nedeniyle konvoydaki 8 TIR şoförüne gereksiz klaksyon çaldıkları gerekçesiyle trafik cezası kesildi. Gelin-damadın içinde olduğu gelin TIR'ın düğün salonuna gitmesine izin verilirken diğer 8 TIR kamyon garajına çekildi.

Atakan Karaaslan, 7 yıldır TIR şoförlüğü yaptığını belirterek, "Çocukluktan beri bir hevesti. Baba mesleği TIR şoförlüğü yapıyorum. Gelin arabası yapmak istedim, arkadaşlarda 'yapalım' dedi çok güzel oldu. Fazla mı abarttık tam anlamadım ama güzel oldu. Konvoyda 8 TIR vardı ceza kesildi" dedi.

Elif Palavar Karaaslan ise "Çok gürültü yaptık galiba, dikkat çektik ama güzel sonuçlandı" diye konuştu. Düğüne katılan davetlilerde gelin damatla TIR'dan gelin arabası önünde bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Nedim KOVAN/ ORDU, (DHA)

;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER “Bir de Buradan Bak” sergisi Kalyon Kültür’de