Gelini damadıyla kaçtı! Esra Erol'un ağzını açık bırakan yasak ilişki

ATV'de yayınlanan "Esra Erol'da" programında Sultan İnak'ın 6 çocuğu olan gelini Necmiye İnak, 3 çocuğu olan damadı Sezai Karal ile kaçtı

02 Kasım 2018, Cuma 15:11 Son Güncelleme:
A A

ATV'de Esra Erol'un programına çıkan Sultan İnak'ın gelini ve damadıyla ilgili yaptığı açıklamalar izleyiciyi şoke etti.


Esra Erol'un ağzının açık kaldığı olaya göre, Sultan teyzenin oğlunun karısı, kızının kocasıyla ilişkiye girdi. Necmiye İnak ile Sezai Karal eşlerini bırakıp birlikte kaçtı. Sultan İnak sırları ifşa edince gelin yayına bağlandı.


İşte olanlar:

Esra Erol'un programında akıl almaz bir aşk ilişkisi ifşa oldu. İzleyicinin kafasını allak bullak eden olayın başrollerinde kayınvalide Sultan İnak, gelini Necmiye İnak, damadı Sezai Karal ve oğlu Ercan İnak var.

GELİN NECMİYE İNAK

GELİN NECMİYE İNAK

Necmiye İnak 12 yaşında Sultan İnak'ın oğlu Ercan İnak ile evlendi. Necmiye İnak, aynı zamanda Sultan teyzenin görümcesinin kızıydı. Akrabasını çocuk yaşta oğluna alan Necmiye İnak, yaşananların en yakın tanığı oldu.

Çocuk gelin olan Necmiye İnak 12 yaşında evlenip 13 yaşında da anne oldu. 6 çocuk dünyaya getiren Necmiye İnak, kocasından sürekli şiddet görünce akılalmaz bir aile içi aşk ilişkisine girdi.

DAMAT ZEKAİ KARAL :

DAMAT ZEKAİ KARAL :

Sultan Teyze oğlu Ercan'ı evlendirdikten sonra kızını da Sezai Karal ile başgöz etti. Damadı Sezai Karal'ın da kızıyla olan evliliğinden 3 çocuğu oldu.

GELİNİ İLE DAMADI KAÇTI

GELİNİ İLE DAMADI KAÇTI

Eşinden ilgi göremeyen Necmiye İnak, bir süre sonra görümcesinin eşi Sezai Karal ile aşk yaşamaya başladı. Gizlice devam eden bu ilişki sonunda gelin Necmiye İnak, damat Sezai Karal ile birlikte kaçtı.

KAYINVALİDE ANLATTI AMA KİMSE İNANMADI

KAYINVALİDE ANLATTI AMA KİMSE İNANMADI

Necmiye İnak hastanede babasının başında beklerken bir anda ortadan kaybolmuştu. Aynı gün damadı da kaybolan Sultan teyze daha önce bildikleri ile bu olayı yan yana koyunca onların ilişkisini fark etti. Bunu damadının ailesine de anlattı ancak kimseyi inandıramadı.

GELİN İTİRAF ETTİ :

GELİN İTİRAF ETTİ :

2,5 yıldır ortada olmayan Necmiye İnak Esra Erol'un programına bağlanıp her şeyi itiraf etti. Görümcesinin kocası ile kaçtığını kabul eden Necmiye İnak birlikte yaşadıklarını açıkladı.

AKLIMDA DAMADIN YOKTU AMA...

AKLIMDA DAMADIN YOKTU AMA...

Canlı yayında konuşan Necmiye İnak, "Ben sana ne yaptım Necmiye! Sezai ile gittim deme sakın kızım" diye yalvardı.


Bunun üzerine Necmiye kayınvalidesine şunları söyledi: "Benim aklımda senin damadın yoktu. Şeker hastası kızın niye hakaret etti, niye kocası ile beni lekeledi? Beni korudunuz mu? Benim içimde bir şey yoktu, bunu yapan senin kızındı."

SEZAİ SENİN ABİN SAYILIR

SEZAİ SENİN ABİN SAYILIR

Sultan İnak canlı yayında duyduklarına rağmen gelininin çocukları için eve dönmesini istedi. Bu talebine ret yanıtı alan Sultan İnak, gelininden damadını terk etmesini isteyerek şunları söyledi: "Sezai senin abin, kardeşin. Bu adamdan çık, başkasına git."

AYRILMAM EVLENECEĞİM

AYRILMAM EVLENECEĞİM

Necmiye İnak kayınvalidesinin sözlerine rağmen Sezai Karal ile ilişkisine devam edeceğini belirtip şöyle konuştu:


"O adam bana sahip çıktı. Ben niye bırakıp gideyim? Oğlun sahip çıktı mı? Oğlun uyuşturucu kullanıyordu. Sezai bana sahip çıktı, şu an onun yanındayım. Boşandığım zaman evleneceğim."

KOCAM UYUŞTURUCU KULLANIYORDU

KOCAM UYUŞTURUCU KULLANIYORDU

Necmiye İnak yasak ilişkisi için terk ettiği kocasını suçladı. Eşinin uyuşturucu kullandığını belirten Necmiye İnak "Beni sokaklara attı, eve insanlar getiriyordu eşim. 'Alkolü mü, beni mi seçiyorsun?' dedim. Kapıyı açıp 'Git' dedi. Ben boşanma davası açtım, çocuklarımı istiyorum. 1 sene önce dava açtım."

Necmiye İnak'ın eşi Ercan İnak ise eşinin tekrar eve dönse bile kabul etmeyeceğini ancak çocuklarının başında olmasını istedi.


2,5 yıldır eşi Necmiye İnak'a ulaşmak istediğini ama ulaşamadığını söyleyen Ercan İnak Necmiye İnak'ın haftada bir evlatlarını görmesini istedi.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Yıllardır kesmediği sakalına değer biçti, satılığa çıkardı