Gelmiş geçmiş en abartılı 7 Cardi B görünümü

Tarzımızı belirlerken en çok ilham aldığımız kişiler kesinlikle ünlüler oluyor. Son zamanlarda söz konusu moda olunca her şeyin abartılısı makbul gibi görünse de, gerçek hayatta bu kadar abartılı kıyafetler giymemiz neredeyse imkansız. Baştan ayağa deri latekse kaplı bir halde işe gittiğinizi düşünün. Oldukça tuhaf değil mi? ABD'li rapçi Cardi B için bu sorun değil. O her yere en sıra dışı kıyafetlerle gidebiliyor. Yine de ondan ilham almamamız gereken bazı görünümler var. Gelin hep birlikte bakalım... / Mine Bozkurt

24 Ocak 2021, Pazar 11:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

ABD'li rapçi Cardi B. abartılı moda anlayışını üst seviyelere çıkarmaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün eşi Offset ile alışverişe gitti. Elbette yanında bir magazin ordusuyla! Giydiği kıyafet ise bambaşka bir dünyaya aitmiş gibiydi.

Kıyafetin üst kısmı kazak gibi görünüyor, alt kısımları ise şeffaf bir elbiseyi andırıyordu. Kısacası pek de tercih edilmemesi gereken bir kombin olduğunu söyleyebiliriz. Hele ki alışverişe gidiyorsanız...

İki barmenle kavga ettikten sonra mahkemenin soğuk koridorlarına düşen Cardi B, elbette ısınmanın bir yolunu bulacaktı. Yüzlerce kargayı telef etmişçesine siyah tüylerle kaplı bir kabanla hakim önüne çıktı. Kabanın sahte tüylerden dokunduğunu umuyoruz.

2019 Paris Moda Haftası'nda Cardi B'nin görünümü tam olarak buydu!  İngiliz tasarımcı Richard Quinn'in ellerinden çıkma bu kombinle tüm magazincileri Eyfel Kulesi'nin bir o yanında bir bu yanına peşinden koşturdu Cardi B. Mavi, yeşil ve beyaz çiçeklerle baştan ayağa örtülü olan Cardi B'yi nasıl tanıyabildikleri ise merak konusu.

Elbette Cardi B'nin Paris'teki tek vukuatı bu değildi. İddialı Cardi'miz, sanatçı Richard Orlinski’nin sergisine de damga vurmayı başardı. Hem de sanat eseri kılığında. Cardi'nin demir aksesuarlarla süslü lateks elbisesi ve maskesi Fransız tasarımcı Marine Serre’ye ait.

Büstiyerini patlamış bir Amerikan futbol topuna benzeten bir tek biz olamayız değil mi? Pembenin en aşırı halinin kahverenginin sıkıcılığı ile birleştiren Cardi B'nin bu kombini, takipçileri tarafından beğenilmiş gibi görünüyor.

Norveçli Edda Gimnes tasarım bu kıyafetin her bir yerinde farklı bir hikaye yatıyor gibi görünmesi, gözlerimizi biraz zorluyor diyebiliriz. Tüyler, renkler, desenler derken bu göz yorgunluğuna bir mola vermek en doğru seçenek olacak.

Ahhh o Met Gala... Bütün ünlülerin neredeyse lunaparktan çıkmış gibi görünmesine neden olan festival... Elbette içlerinden en abartılı olan Cardi'mizden başka kim olabilir? Kırmızılar içinde metrelerce uzayıp giden bir elbisenin içinde sadece yüzünü açık bırakmayı tercih eden Cardi B'nin bu kostümü oldukça konuşulmuştu.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Jacquemus hangi filmler ve sanat eserlerinden besleniyor?