Gemi çarpan yalıdaki 400 bin liralık piyano depoya taşındı

İstanbul Beykoz’da gemi kazasında hasar gören Hekimbaşı Salih Efendi Yalısı’ndaki değerli piyano, uzman bir ekip tarafından yalıdan çıkarılarak depoya taşındı. 350-400 bin lira değerindeki piyanonun dünya üzerinde nadir bulunan Alman piyanosu olduğu belirtildi

10 Nisan 2018, Salı 14:00
A A
Gemi çarpan yalıdaki 400 bin liralık piyano depoya taşındı
Malta bayraklı Vitaspirit gemisinin çarptığı Hekimbaşı Salih Efendi Yalısı’nda bulunan değerli bir piyano, bugün uzman bir ekip tarafından yalıdan çıkarılarak depoya götürüldü.
Dünya üzerinde sadece 3 tane olduğu belirtilen Alman yapımı piyano, değerli eşya taşımacılığı yapan bir ekip tarafından özenle sarılarak yalıdan çıkarıldı.
Maddi değeri çok yüksek olduğu ifade edilen piyano, büyük bir titizlikle araca yüklendi. Özel ve değerli eşya taşımacılığı yapan Sebahattin Akyol, "Çok pahalı bir piyano. Alman malı. Fiyatı aşağı yukarı 350-400 bin lira var" dedi.


 

HASAR ALMAMIŞ


Piyanonun kazada hasar almadığını belirten Akyol, "Biz bu ürünleri kontrol ederek teslim alıyoruz. Yalının denizden tarafına zaten bizi yaklaştırmadılar. Piyano da hasar gören yerde değildi" şeklinde konuştu.


 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.