Genç kız asılmış halde bulundu! Kan donduran 'kot pantolon' detayı

Genç kız asılmış halde bulundu! Kan donduran 'kot pantolon' detayı

17 yaşındaki genç kız bir köprüde asılmış olarak bulundu. Genç kızın olaydan önce kot pantolon giydiği için ailesinden dayak yediği ortaya çıktı.

27 Temmuz 2021, Salı 11:10 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hindistan'ın Uttar Pradesh eyaletinde kot pantolon giydiği gerekçesiyle ailesi tarafından dövülen 17 yaşındaki kız, ölü bulundu.

BBC'nin haberine göre, geçen hafta, kot pantolon giymesine karşı çıkan aile üyeleri tarafından sopalarla dövülen Neha Paswan, bir köprüde asılmış olarak bulundu.

Paswan'ın annesi Shakuntala Devi, kızının dedesi ve amcaları tarafından "ölümüne" dövüldüğünü ve durumunun ağırlaşması nedeniyle hastaneye götürdüklerini söyledi.

4 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Aile üyelerinin kendisinin hastanede kızına refakat etmesine izin vermediğini aktaran anne, olaydan bir gün sonra kızının asılmış haldeki cansız bedenini bir köprüde bulduklarını kaydetti.

Polis, dede dahil olaya karışan 4 kişiyi gözaltına aldı.

Hindistan'ın bazı bölgelerinde kadınların kıyafetleri, gittikleri yerler ve konuştukları kişiler gibi yaşam tarzlarına müdahaleler sıklıkla görülürken, buna bağlı ölümle sonuçlanan çok sayıda şiddet olayı da meydana geliyor.


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tokyo Olimpiyat Oyunları’nda vaka sayısı yükseliyor