Genç oyuncu yoğun bakımda

Marmaris'teki trafik kazasında ağır yaralanan oyuncu Huban Öztoprak, 4 gündür yoğun bakımda tedavi görüyor

A A
Genç oyuncu yoğun bakımda

Marmaris'teki trafik kazasında ağır yaralanan 26  yaşındaki tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu Huban Öztoprak, 5 gündür yaşam  mücadelesi veriyor.
 
28 Aralık 2013 Cumartesi günü  Datça'ya gösteriye giden 10 kişilik İstanbul Kumbara Görsel Tiyatrosu grubunu  taşıyan minibüs, Marmaris'te hafriyat kamyonuyla çarpıştı. 8 kişinin yaralandığı  kazada Huban Öztoprak, arka koltukta sıkışarak ağır yaralandı.
 
  Kazanın ardından kaldırıldığı Marmaris Yücelen Hastanesinde tedaviye  alınan Öztoprak'ın sağlık durumunda bir iyileşme olmadığı öğrenildi.
 
  Hastanenin başhekimi Tolga Çakmak, hastanın bilincinin hala kapalı olduğunu, yaşama solunum cihazına bağlı şekilde tutunduğunu söyledi. Genç oyuncudan uyanacağına dair şimdilik bir işaret  almadıklarını ifade eden Çakmak, "Hastanın bitkisel hayatta olduğunu söyleyebiliriz. Doktorlar olarak elimizden geleni yapıyoruz" dedi.
 
"Sen büyüksün Huban, hadi uyan"
 
  Bu arada, 4 gündür yaşam mücadelesi veren oyuncunun, bir sosyal  paylaşım sitesinde 2 Ocak 2013'te paylaştığı mesaj, sevenlerinin  dikkatlerinden  kaçmadı. Huban Öztoprak'ın "Hadi bakalım 2013 sen mi büyüksün ben mi" mesajına  duygu dolu yorumlar yazıldı. Öztoprak'ın oyuncu arkadaşı İzzet Başlak, bu  paylaşımın altına "Sen büyüksün Huban.. Hadi uyan.." şeklinde görüş yazdı.
 
  Öztoprak'ın "Elde Var Hayat", "Sınav", "Son Ağa", "Vision", "Hava  Limanı İyi Uçuşlar", "Taksi" ve "Hayat Bilgisi" dizileri ile "Büyük Günah",  "The  İmam",  "Adab-ı Muaşeret" ve "Memleket Hikayeleri-3 Kız 1 Ana" adlı sinema  filmlerinde rol aldığı öğrenildi.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Yine rahat durmadı