Genç sevgilisi ile yatta yakalanan Kemal Gülman ve eşi Feryal Gülman arasında yalı kavgası

88 yaşındaki iş insanı Kemal Gülman, 30 yaşındaki genç avukatı Eda Cideli ile yatta öpüşürken yakalanmıştı. görüntülerinin ortaya çıkmasının ardından eşi Feryal Gülman harekete geçti. Bebek'teki yalıyı 245 milyon TL'ye satışa çıkardı. Kemal Gülman ise ‘O villayı satmaya hakkı yok’ diyerek Feryal Hanım’a dava açtı.

03 Eylül 2020, Perşembe 12:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

88 yaşındaki iş insanı Kemal Gülman, 30 yaşındaki genç avukatı Eda Cideli ile Bodrum'da yatta öpüşürken görüntülenmişti.


İş insanı ile boşanma aşamasında olan Feryal Gülman, çıkan fotoğraflarını dava dosyasına ekleyeceğini açıkladı. Bununla da kalmayan sosyetik güzel, geçtiğimiz günlerde İstanbul'un gözde semti Beşiktaş Bebek'teki yalısını 230 milyon liraya satışa çıkardı.1978 yılında sosyetik iş insanı Kemal Gülman tarafından alınan yalının yüzde 52'si Feryal Gülman'ın, yüzde 48'i ise oğlu Aslan Kemal Gülman'ındı.


Takvim'den Doğan Savaş'ın haberine göre; satış haberini alan Kemal Bey ise satışa engel olmak için dava açtı. Gülman, oğluna kayıtlı olan hissenin "Devir işlemi olduğunda 18 yaşından küçüktü" diyerek kendisine ait olduğunu ve kendi adına tescil edilmesini talep etti. Kemal Gülman, Feryal Gülman'a ait hisse üzerinde ise alacaklarından dolayı haczinin olduğunu belirtti.


Feryal Gülman, 450 m2'lik havuzlu yalıyı, aylık 230 bin liradan dizi setlerine kiralayıp servetine servet kattı. Kemal Gülman, genç avukatla yakalandıktan sonra arasının bozulduğu oğlu Aslan'ın hisselerini kendi üzerine geçirmek istiyor.Muhteşem yalıda 'Kara Para Aşk' başta olmak üzeri çok sayıda dizi çekildi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Oyuncu Dwayne Johnson ve ailesi corona virüse yakalandı!