George ve Amal Clooney boşanıyor mu?

Ünlü çift George ve Amal Clooney hakkında şaşırtan bir iddia ortaya atıldı: Boşanmak üzereler!

24 Ocak 2019, Perşembe 17:40 Son Güncelleme:
A A

Gösteri dünyasının mutlu çiftlerinden biri olarak gösterilen George ve Amal Clooney hakkında beklenmedik iddia. 

Radaronline.com sitesi çiftin boşanmak üzere olduğunu hatta 550 milyon dolarlık bir boşanma davası açmanın eşiğine geldiklerini iddia etti.


Sitenin ileri sürdüğüne göre, kocası George Clooney ile anlaşamayan Amal Cloonel, ikiz bebekleri Ella ve Alexander'ı da alarak İtalya'nın Sardinya Adası'nda kısa süre önce satın aldıkları yeni villaya taşındı.

Yine derginin ileri sürdüğüne göre Amal Clooney, ünlü oyuncuya çocuklarını da göstermiyor. George Clooney de çocuklarını görebilmek için karısına mesaj üstüne mesaj gönderiyor.

Bu arada ileri sürülenlere göre Amal Clooney, kocasına eğer ikizleri görmek için İtalya'ya giderse malikanede değil müştemilatta kalmasını söyledi. George Clooney'nin karısı Amal'ın eve dönmesi için yalvardığı da iddialar arasında.

Radar online.com'un bu iddialarını Clooney'in sözcüsü ise "Her şey yolunda" diyerek yalanladı. Hollywood Reporter'a konuşan Clooney'nin sözcüsü, çiftin evliliğinin mutlu bir şekilde devam ettiğini söyledi.

Ünlü bir avukat olan Amal Alamuddin ile Hollywood'un müzmin bekarı olarak tanınan George Clooney, 2014 yılında evlendi.

Bu, şu anda 40 yaşında olan Amal Clooney'in ilk evliliği. George Clooney ise ilk evliliğini 1989 yılında Talia Baslam ile yapmış ve 1993'te boşanmıştı. 57 yaşındaki Clooney, Amal Clooney ile tanışana kadar da bir daha evlenmeyi hiç düşünmediğini söylemişti.

Çiftin, Alexander ve Ella adında biri kız diğeri erkek bir yaşında ikiz çocukları bulunuyor. 

Sıradaki haber yükleniyor...