Gerçek su yüzüne çıktı

Gazetemizin dünkü manşetinde yer alan Beşiktaş'ın yaklaşan seçimiyle ilgili “MASKELİ BALO” başlıklı haber-yorum büyük ses getirdi

29 Ocak 2010, Cuma 05:00
A A
Gerçek su yüzüne çıktı

POSTA’nın dünkü manşetinde yer alan Beşiktaş Kongresi öncesi “Maskeli Balo” yazısına ismi geçenlerden ve camianın ileri gelenlerinden çeşitli tepkiler geldi. Eski Başkan Serdar Bilgili, “utanıyorum. Söyleyecek kelime bulamıyorum” derken yazıya olumlu tepki verdi.

Eski yönetici Hasan Arat da, “Noktasına, virgülüne kadar katılıyorum. Söylediklerimin ve yapılan yorumun arkasındayım” dedi.

Yazıda kendisiyle birlikte İsmail Ünal’ın hedef alındığını belirten Metin Keçeli ise, “Bazı bölümlerine katılmıyorum. Ben öyle etrafa sunulup sonra yönetim kadrosuna girecek adam değilim. Bunu şiddetle reddediyorum” diye konuştu.

Murat Aksu’nun listesinde yer alan Faruk Pala, Hasan Arat gibi, “Evet beni Kıbrıs’tan Süleyman Seba çağırdı. Yazı için altına imza atarım” diye görüş belirtti. Başkan Yıldırım Demirören ise “Haklı gördüğüm yerler var” diye konuştu.

İstanbul Üniversitesi Eski Rektörü Mesut Parlak da “Yazı gerçekten Maskeli Balo deyimiyle örtüşüyor. Sayın Başkana email attım, listeler verildikten sonra “Kusura bakmayın hocam yeni elime geçti” deyince, “Sağol başkan ben üniversiteyi çoktan bitirdim” diye yanıt verdim.

Birçok Beşiktaş Genel Kurul üyesi de habere gerçekleri ortaya çıkardığımız için olumlu tepki verdi.

Faik GÜRSES

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.